LED Baterka Olight PL-1 II VALKYRIE

99,00 €
S DPH
Úvodná stránka

Svetelný tok (sila svietenia): 450 lumenov

Dosah svetla: 450 metrov

Napájanie: 1x RCR123A 3,7V akumulátor / 1x CR123A 3V batéria

Výdrž svietenia maximálny výkon: 1 hod

Výdrž svietenia minimálny výkon: 1 hod

Farba svetla: Studený odtieň svetla

Množstvo

Olight PL-1 II Valkyrie je vylepšená verzia pôvodného svietidla PL-1. Svietidlo je určené k pripevneniu na zbraň. Montuje sa na akúkoľvek Picatinny lištu. Je osadená bielou výkonnou XP-L LED (studená biela farba svetla) s max. výstupom 450 lumenov s dosaho svetla 106 m. Svietidlo už nemá jednu modrú LED ako jeho predchodca, ktorá sa nachádzala nad hlavnou bielou LED. PL-1 II je napájaná na 1x CR123A 1600 mAh 3V batériu (súčasť balenia), alebo na RCR123 3,7V nabíjací akumulátor. Batéria CR123A 3V alebo akumulátor RCR123 3,7V sa vkladajú z prednej strany svietidla, odskrutkovaním hlavy svietidla. Má jeden svetelný režim: Biela LED 100% a má ešte zábleskový režim STROBE. Olight PL-1 II zaujme jedinečnou Picatinny lištou a je ho možné ľahko namontovať alebo demontovať. Svietidlo má obojstranný zadný spínač a môže byť použitý stlačením alebo namačknutím, pre aktiváciu nastavenia výstupu. Má vodeodolnú ochranu podľa štandardu IPX-6. Je odolné aj voči nárazom z výšky 1 m. Svietidlo na zbaň Olight PL-1 II je dokonalým spoločníkom pre vášu zbraň, ktoré bude poskytovať roky spokojného používania, či už pre policajné a armádne zložky, ale svoje uplatnenie nájde aj u vyznávačov airsoftu, painballu alebo ho použijete len na samotné vonkajšie svietenie.

 

Parametre:

 • Použitá LED: Cree XP-L LED (Studený odtieň svetla)
 • Životnosť LED: 80000hod.
 • Maximálny výstup LED: 450 lumenov
 • Dosah svetla: 106 metrov 
 • Vhodné akumulátory/ batérie: 1x RCR123A 3,7V akumulátor/ 1x CR123A 3V batéria
 • Svietidlo má výrazne ohnisko s postupným prechodom do halo
 • Počet režimov: 2 Režimy - 100%, STROBE
 • Pamäť režimov: Nie
 • Povrch reflektora:  SMO Hladký Leštený
 • Materiál: Zo zliatin odolného leteckého hliníka Premium Type III hard-eloxovaný anti-abrazívny povrch 
 • Farba tela (povrchu) svietidla: Čierna
 • Maximálna výdrž svietenia: 1hod. (max. výkon)
 • Maximálna výdrž svietenia: 1hod. (min. výkon) 
 • Odolnosť voči nárazu: z výšky 1m
 • Vodeodolnosť: podla štandardu IPX-6
 • Doba svietenia: 100% (450lm-1hod.)
 • Rozmery: Celková dĺžka: 7,8cm, Priemer tela: 3,1cm, Priemer hlavy: 3,8cm
 • Váha: 95,5g (bez akumulátora/ batérie)

 

Doživotná záruka na telo svietidla !

 

Obsah balenia: svietidlo, 1x Picatinny lištu, 1x T6/ T8 kľúč, 1x Olight CR123A 1600mAh batériu. Balenie obsahuje akumulátor/ batériu.

 

Ovládanie svietidla:

Batéria/ akumulátor CR123 3V/ RCR123 3,7V sa vkladá do vnútra tela svietidla z prednej strany - odskrutkovaním hlavy svietidla. Spínač je obojstranný, takže pri osadení na zbraň ovládanie vyhovuje pravákom aj ľavákom. Stlačením jedného z dvojice bočného spínača zapnete a vypnete svietidlo. Keď 2x rýchlo po sebe v zapnutom, ale aj vypnutom stave stlačíte jeden z dvojice spínačov, aktivujete režim STROBE. Ak stlačíte pravý aj ľavý spínač naraz v zapnutom, ale aj vypnutom stave, prepnete tiež na režim STROBE. Opätovným stlačením jednej z dvojice spínačov znova svietidlo svieti v režime hlavnej bielej LED. Je možná aj momentová aktivácia svietidla, stlačením a podržaním jedného z dvojice spínačov. Svietidlo svieti len po dobu stlačenia spínača. 

 

Upozornenie:

Ak tesniace o-krúžky na svietidle javia známky poškodenia, vymeňte ich. Krúžky treba tiež premazávať, aby nedochádzalo k erózii gumy. Pravidelným premazávaním tesniacich o-krúžkov bude vaše svietidlo chránené voči vonkajším vplyvom. Ak svietidlo bliká alebo sa nerozsvieti, môže to byť spôsobené :

- Batérie sú takmer vybité - nabite ich alebo vymeňte.

- Kontakty vo vnútri svietidla sú zanesené - očistite ich a aplikujte Deoxid alebo iný kontaktný prípravok.

- Hlava, telo alebo zadná časť svietidla sú uvoľnené - pridajte lubrikant na tesniace krúžky a dotiahnite pevnú hlavu aj koniec svietidla.

- Batérie vkladajte kladným pólom smerom k hlave svietidla, aby nedošlo k poškodeniu svietidla.

- Li-ion akumulátory nie je vhodné úplne vybíjať z dôvodu skracovania životnosti akumulátora. Pokiaľ spozorujete výrazný pokles svietivosti na Vašom svietidle, treba dať akumulátor nabíjať.

- Svietidlo disponuje veľkým svetelným výkonom. Pri svietení sa nepozerajte do reflektoru a dbajte na to, aby ste ani iným osobám nesvietili priamo do očí.

Údaje o produkte

Výstupný svetelný výkon
do 500 lumenov
Dosvit
do 100m

Súvisiace produkty

(V rovnakej kategórii je 16 ks ďalších produktov)