LED Baterka Olight Warrior X, Praktik Set

139,90 €
S DPH
Úvodná stránka

Svetelný tok (sila svietenia): 2000 lumenov

Dosah svetla: 560 metrov

Napájanie: 1x 18650 akumulátor s kapacitou 3000mAh

Výdrž svietenia maximálny výkon: 1,5 min

Výdrž svietenia minimálny výkon: 4 hod 40 min

Farba svetla: Denná biela

Množstvo

Svetelná LED dióda Cree XHP35 neutrálnej (dennej) bielej farby je špičková dióda pre profesionálne svietidlo. V maximálnom režime, svietidlo poskytuje svetelný lúč o sile neuveriteľných 2000 lúmenov, s dosahom až do 560 metrov. LED baterka spĺňa normu tesnosti IPX-8 (plná odolnosť voči trvalému ponoreniu) a je odolná voči pádom z výšky 2m. Výnimočne telo svietidla je vyrobené z leteckého hliníka, pokrytého tvrdou anodizáciou typu III v čiernej farbe. Systém tesnenia O-krúžku, zaručuje úplnú odolnosť voči vode. Okrem toho je hlava LED baterky chránená prednou časťou, pomocou ocelového krúžku. Sklo zakrývajúce LED diódu, bolo vyrobené z vysoko odolného pórovitého a tepelného borosilikátového skla. Srdcom LED baterky je vyspelá elektronika, ktorá riadi spotrebu energie, smerom k LED dióde XHP35 NW (denná biela farba svetla). Vďaka tomu LED baterka svieti v zvolenom režime s rovnakým výkonom, kým sa energia v Li-ion akumulátore úplne nevyčerpá. Prehriatie v najvyššom režime, chráni elektronický systém, ktorý po 1,5 minúte znižuje prúd a stabilizuje svetlo na úrovni 600 lúmenov. Prepínač umiestnený na zadnej strane LED baterky je úplne tichý, čo vám umožňuje používať Warrior X v úplnej tichosti. Model Warrior X je napájaný vysoko vybíjacím Li-ion akumulátorom, 18650 3000mAh HDC 15A. Tento akumulátor sa vyznačuje stabilnou prevádzkou v širokom rozmedzí teplôt a nevykazujú tendenciu k samovoľnému vybíjaniu (životnosť 10 rokov), čo je ideálne pre vojenské, policajné, záchranárske akcie. Keď je svietidlo takmer vybité, jednoducho vás upozorní jemnou vybráciou do ruky. Pohodlné nosenie zabezpečuje pružná svorka na tele LED baterky. Kryt navyše obsahuje magnet kompatibilný s nabíjacím káblom.

 

Parametre:

 • Použitá LED: Cree XHP 35HD LED
 • Životnosť LED: 50000hod.
 • Farba svetla: Denná biela
 • Maximálny výstup LED: 2000 lumenov
 • Dosah svetla: 560 metrov 
 • Vhodné akumulátory/ batérie: 1x 18650 3,6V
 • Svietidlo má výrazné ohnisko s postupným prechodom do halo
 • Počet režimov: 3 Režimy - TURBO 100% (po dobu 1,5min., potom sa automaticky prepne do druhého najsilnejšieho režimu 30%), 15%
 • Pamäť režimov: Áno
 • Povrch reflektora:  SMO Hladký leštený
 • Materiál: Zo zliatin odolného leteckého hliníka Premium Type III hard-eloxovaný anti-abrazívny povrch 
 • Úderný ráfik z nerezovej ocele naskrutkovaný na reflektor svietidla (vhodný pre boj zblízka, odstrániteľný) 
 • Taktický a magnetický tlačidlový spínač na konci svietidla s funkciou momentovej aktivácie aj jemným stlačením    
 • Farba tela (povrchu) svietidla: Čierna
 • Maximálna výdrž svietenia: TURBO 100% 1,5min.+ 30% 80min. (max. výkon)
 • Maximálna výdrž svietenia: 4hod.40min. (min. výkon) 
 • Odolnosť voči nárazu: z výšky 2m
 • Vodeodolnosť: podla štandardu IPX-8
 • Doba svietenia: 1,5min. (TURBO 2000lm-100% výkon), 80min. (600lm-30% výkon), 4hod.40min. (300lm-15% výkon)
 • Rozmery: 14,2cm, Priemer tela: 2,5cm,  Priemer hlavy: 4,1cm
 • Váha: 218g (bez akumulátora/ batérie)

 

Doživotná záruka na telo svietidla !

 

Obsah balenia:

Svietidlo, púzdro na opasok, 1x Li-ion akumulátor Olight 18650 3000mAh HDC 15A, nabíjací USB kábel s magnetickým konektorom, taktický prstenec pre cigaretový úchop, kovový klip za opasok.

 

Ovládanie svietidla:

Warrior X ponúka rôzne režimy svietenia, ľahkým stlačením alebo silnejším stlačením koncového tlačidla.

DVE RÔZNE KONFIGURÁCIE SVIETENIA 

Konfigurácia 1 (predvolené nastavenie z výroby): Ľahko stlačte koncový spínač, aby ste dosiahli slabý svetelný výkon alebo stlačte silnejšie koncový spínač, aby ste dosiahli vysoký svetelný výkon. Jedným kliknutím (rýchlym kliknutím a uvoľnením), koncovým spínačom zapnete alebo vypnete svietidlo. Keď stlačíte a podržíte spínač, svietidlo bude v režime len počas držania spínača; pri uvoľnení koncového spínača sa vypne.

Konfigurácia 2: Ľahko stlačte koncový spínač, aby ste dosiahli vysoký svetelný výkon, alebo stlačte silnejšie koncový spínač, aby ste vstúpili do okamžitého Strobo režimu. Keď uvoľníte koncový spínač zo Strobo režimu, svietidlo sa vypne.

PREPÍNANIE MEDZI RÔZNYMI PROGRAMOVÝMI KONFIGURÁCIAMI

Prepínanie medzi konfiguráciou 1 a konfiguráciou 2, prebieha uvoľnením a utiahnutím zadného krytu svietidla pri súčasnom držaní koncového spínača.

 

Nabíjanie:

Akumulátor v tele svietidla je nabíjaný pomocou priloženého USB kábla s magnetickým konektorom. Koncová časť svietidla s taktickým spínačom sa len priloží k magnetickému konektoru a magneticky sa spoja. USB časť kábla pripojte napr. k USB rozhraniu PC. Prebieha nabíjanie akumulátora v tele svietidla, zobrazované svietením indikačnej LED na červeno v oblasti magnetického konektora. Plné nabitie akumulátora je signalizované svietením indikačnej LED na zeleno. Odpojte USB kábel.

Upozornenie na vybitý akumulátor vibrovaním:
Pomáha upozorniť, ak je akumulátor takmer vybitý:

Energia v akumulátore  30% (vibruje 1x každých 5min.)

Energia v akumulátore < 10% (vibruje 1x každú 1min.)

Energia v akumulátore < 5% (vibruje 6x každú 1min.)

 

Upozornenie:

Ak tesniace o-krúžky na svietidle javia známky poškodenia, vymeňte ich. Krúžky treba tiež premazávať, aby nedochádzalo k erózii gumy. Pravidelným premazávaním tesniacich o-krúžkov bude vaše svietidlo chránené voči vonkajším vplyvom. Ak svietidlo bliká alebo sa nerozsvieti, môže to byť spôsobené :

- Batérie sú takmer vybité - nabite ich alebo vymeňte.

- Kontakty vo vnútri svietidla sú zanesené - očistite ich a aplikujte Deoxid alebo iný kontaktný prípravok.

- Hlava, telo alebo zadná časť svietidla sú uvoľnené - pridajte lubrikant na tesniace krúžky a dotiahnite pevnú hlavu aj koniec svietidla.

- Batérie vkladajte kladným pólom smerom k hlave svietidla, aby nedošlo k poškodeniu svietidla.

- Li-ion akumulátory nie je vhodné úplne vybíjať z dôvodu skracovania životnosti akumulátora. Pokiaľ spozorujete výrazný pokles svietivosti na Vašom svietidle, treba dať akumulátor nabíjať.

- Svietidlo disponuje veľkým svetelným výkonom. Pri svietení sa nepozerajte do reflektoru a dbajte na to, aby ste ani iným osobám nesvietili priamo do očí.

Súvisiace produkty

(V rovnakej kategórii je 16 ks ďalších produktov)