LED baterka (kľúčenka) Tank007 WF01, USB nabíjateľná - Ružová

45,00 €
S DPH
Úvodná stránka

Svetelný tok (sila svietenia): 280 lumenov

Dosah svetla : 50 metrov

Napájanie: Vstavaný akumulátor

Výdrž svietenia maximálny výkon: 1,0 h

Výdrž svietenia minimálny výkon: 34 h

Farba svetla: Studená biela

Množstvo

Tank007 WF01 je praktická micro USB nabíjateľná, výkonná LED baterka (kľúčenka) v tvare a veľkosti zapaľovačaHlavu svietidla je možné natáčať o 180°. Na zadnej strane disponuje kovovým klipom pre pripevnenie na opasok. V hlave svietidla je osadená výkonná Cree XP-G2 s maximálnym svetelným výkonom 350lm, s farbou svetla v studenom odtieni bielej. Dosvieti na vzdialenosť 50m. Reflektor je vo vyhotovení OP-pomarančová kôra, čo poskytuje skvelé svietenie do diaľky, ale aj širšieho okolia. Pre zap./ vyp. a ovládanie svietidla slúži pogumovaný spínač, umiestnený z hornej strany tela svietidla. Ten ponúka 3 svetelné režimy vo výkone 100%, 75%, 25% + 2 zábleskové režimy STROBE a SOS. Telo svietidla je vyrobené z tvrdeného leteckého hliníka s povrchovou farebnou úpravou. WF01 je veľmi ľahké svietidlo, príjemné na nosenie, či už vo vrecku, alebo za opaskom. Zo zadnej strany má aj očko pre možnosť uchytenia napr. na kľúče (kovový O-krúžok nie je súčasťou balenia). V tele je ukrytý vstavaný Li-ion akumulátor s kapacitou 280mAh, ktorého nabíjanie prebieha pomocou micro USB konektora umiestneného na boku tela svietidla a  je indikované svietením červenej LED vedľa spínača. Pri plnom nabití sa indikačná LED rozsvieti na zeleno. Tank007 WF01 je na svoju veľkosť podobnú zapalovaču extra výkonné a ľahké. Nabíjanie akumulátora v tele svietidla je tiež skvelá vlastnosť. Je to vynikajúci pomocník pre každodenné nosenie.  

 

Parametre:

 • Použitá LED: 1x Cree XP-G2 LED
 • Farba svetla: Studená biela
 • Životnosť LED: 100000hod.
 • Maximálny výstup LED: 280 lumenov
 • Dosah svetla: 50 metrov
 • Vhodné akumulátory/ batérie: Vstavaný Li-ion akumulátor 280mAh 3,7V
 • Počet režimov: 5 Režimov: 100%, 75%, 25%, STROBE, SOS
 • Materál: Tvrdený letecký hliník premium Type III, anodizovaný anti-abrasívny povrch
 • Farba tela (povrchu) svietidla: Ružová
 • Pamäť režimov: Áno
 • Maximálna výdrž svietenia: 1hod. (max. výkon)
 • Maximálna výdrž svietenia: 34hod. (min. výkon)
 • Doba prevádzky: 100% (280lm-1hod.), 75% (182lm-3hod.), 25% (70lm-34hod.)  
 • Odolnosť voči nárazu: Z výšky 1,5m
 • Vode odolnosť: Podla štandardu IPX-6
 • Rozmery: 6,25 x 2,7 x 1,1cm
 • Váha: 33g (so vstavaným akumulátorom) 

 

Obsah balenia:

Svietidlo, vstavaný Li-ion akumulátor 280mAh 3,7V (vložený v svietidle), kovová spona za opasok, micro USB kábel, manuál. 

 

Ovládanie svietidla:

Svietidlo sa Zap./ Vyp. stláčaním a podržaním spínača z hornej strany tela svietidla cca 2sec. Svietidlo sa rozsvieti. Zmena svetelných režimov nastáva cyklickým stláčaním spínača. Svietidlo má pamäť režimov, čiže si pamätá posledný navolený režim. 

Pre navolenie zábleskového režimu STROBE, stlačte v zapnutom stave spínač 2x rýchlo po sebe. Pre zmenu na režim SOS, opätovne stlačte tlačidlo. Pre návrat k svetelným režimom, 2x rýchlo stlačte spínač. 

Pri stlačení spínača 3x po sebe vo vypnutom stave, sa navolí funkica blikania signalizačných LED pri spínači, ktoré budú striedavo blikať na zeleno a červeno, aby sme ľahsie našli svietidlo v tme. 

Hlavu svietidla je možné natáčať o 180°. Jednoduché polohovanie tlakom prsta.

 

Nabíjanie batérie: 

Do micro USB konektora, ktorý je ukrytý pod gumenou krytkou z boku tela svietidla. Vložte micro USB kábel. Nabíjanie je signalizované svietením indikačnej LED pri spínači na červeno. Pri plnom nabití svieti na zeleno. Odpojte micro USB kábel a krytku zatlačte späť.

  

Upozornenie:

Ak tesniace o-krúžky na svietidle javia známky posškodenia, vymente ich. Krúžky treba tiež premazávať akby nedochádzalo k erózii gumy. Pravidelným premazávaním tesniacich o-krúžkov bude vaše svietidlo chránené voči vonkajším vplyvom. Ak svietidlo bliká alebo sa nerozsvieti, môže to byť spôsobené :

- Batérie sú takmer vybité - nabite ich alebo vymeňte.

- Kontakty vo vnútry svietidla sú zanesené - očistite ich a aplikujte     Deoxid alebo iný kontaktný prípravok.

- Hlava, telo alebo zadná časť svietidla sú uvoľnené - pridajte lubrikant na tesniace krúžky a dotiahnite pevnú hlavu aj koniec svietidla.

- Batérie vkladajte kladným pólom smerom k hlave svietidla aby nedošlo k poškodeniu svietidla.

- Li-ion akumulátory nie je vhodné úplne vybíjať z dôvodu skracovania životnosti akumulátora. pokiaľ spozorujete výrazný pokles svietivosti na Vašom svietidle treba dať akumulátor nabíjať.

- Svietidlo disponuje veľkým svetelným výkonom. Pri svietení sa nepozerajte do reflektoru a dbajte na to, aby ste ani iným osobám nesvietili priamo do očí.

Tank007

Údaje o produkte

Výstupný svetelný výkon
do 300 lumenov
Dosvit
do 100m

Súvisiace produkty

(V rovnakej kategórii je 16 ks ďalších produktov)