LED Baterka Klarus Mi1C + 1x Klarus 16340 700mAh Micro USB - Čierna

57,00 €
S DPH
Úvodná stránka

Svetelný tok (sila svietenia): 600 lumenov

Dosah svetla: 40 metrov

Napájanie: 1x 16340 3,7V / 1x CR123 3V

Výdrž svietenia maximálny výkon: 1 hod 12 min

Výdrž svietenia minimálny výkon: 6 dní

Farba svetla: Studená biela

Množstvo

Klarus Mi1C je kombinácia sily a prenosnosti. LED svietidlo Mi1C prináša nový význam termínu "svietidlo pre každodenné použitie". LED baterka nie je väčšia, ako váš palec a je jedno z najkompaktnejších svetelných LED EDC svietidiel. Vďaka svojim miniatúrnym rozmerom, ľahko zapadne do prednej kapsy, alebo sa jednoducho pripevní k opasku, pomocou priloženej spony z nehrdzavejúcej ocele. Kompaktné telo svietidla, pohodlne padne do ruky a je vybavené hlbokým diamantovým rýhovaním, ktoré zaručuje dobrú priľnavosť ruky. Mi1C má dokonca silnú magnetku, umiestnenú v koncovom veku, ktorá dobre poslúži pre upevnenie svietidla na kovové povrchy. Napriek svojej malej veľkosti sa výkonovo zhoduje s intenzitou svojich väčších súperov, čím prináša ohromujúci svetelný tok 600lm. V hlave je osadená výkonná Cree XP-L HI v3 so studeným odtieňom bieleho svetla. Optiku tvorí špeciálna šošovka, pre rozptyl svetla do priestoru a nie do jedného malého bodu. Dosvieti na vzdialenosť 40m. Dostatočne budete mať osvetlenú cestu k vozidlu alebo k dverám domu. Ak je jeho maximálny výkon príliš intenzívny v daný okamih, nemusíte sa obávať; toto všestranné svetlo EDC sa dodáva s množstvom rôznych úrovní jasu, aby vyhovovalo vašim presným požiadavkám na osvetlenie. Poskytuje 4 režimy svietenia 100%, 8%, 2%, 0,2% a 2 zábleskové režimy STROBE, SOS.  Sú ľahko dostupné, pomocou bočného spínača. Klarus Mi1C dokonca dobre poslúži aj v núdzových situáciách - režim Strobe pre oslepovanie útočníka a S.O.S pre signalizáciu pomoci. Pokiaľ ide o každodenné nosenie svetidla, pohodlie je kľúčová vlastnosť. Súčasťou balenia je aj micro-USB nabíjaci akumulátor Li-ion 16340 s kapacitou 700mAh 3,6V. Aby bola zaistená jeho najvyššia využiteľnosť, akumulátor dokáže poskytnúť svietidlu, až 6 dňí prevádzky! Li-ion akumulátor 16340 sa dobíjaná prostredníctvom praktického nabíjacieho portu micro-USB, ktorý je umiestený v samotnom akumulátore. Aby akumulátor Li-ion 16340 mal stále dostatok energie, môžete skontrolovať jeho zvyšnú kapacitu, kliknutím na bočný spínač, keď je svietidlo vypnuté. Spôsobí to, že LED bude blikať, čo indikuje zostávajúcu kapacitu. Pokiaľ hladáte malé, praktické svietidlo s micro-USB akumulátorom v balení, je Klarus Mi1C tou správnou voľbou. 

 

Parametre:

 • Použitá LED: CREE XP-L HI V3 LED
 • Životnosť LED: 50000hod.
 • Maximálny výstup LED: 600 Lumenov
 • Dosah svetla: 40 metrov
 • Vhodné akumulátory/ batérie: 1x 16340 3,7V / 1x CR123 3V
 • Svietidlo má šošovku, pre rozptyl svetla do priestoru
 • Počet režimov: 6 Režimov - 100%, 8%, 2%, 0,2%, STROBE, SOS
 • Povrch reflektora: SMO - Leštený hladký
 • Materiál: Zliatina leteckého hliníka HAIII, antiabrazívny povrch
 • Farba tela (povrchu) svietidla: Čierna
 • Maximálna výdrž svietenia: 1hod.12min. (max. výkon)
 • Maximálna výdrž svietenia: 6dní. (min. výkon) 
 • Odolnosť voči nárazu: z výšky 1m
 • Vodeodolnosť: podla štandardu IPX-8
 • Pamäť režimov: Áno
 • Doba svietenia: 1hod.12min. (600lm-100% výkon), 5hod.37min. (45lm-8% výkon), 32hod. (10lm-2% výkon), 6dní. (1lm-0,2% výkon)
 • Rozmery: Celková dĺžka: 5,5cm, Priemer hlavy: 2cm, Priemer tela: 2cm
 • Váha: 27g (bez akumulátora/ batérie)

 

Obsah balenia:

Svietidlo, 2x náhradný O-krúžok, 1x kovový klip, 1x Micro USB Li-ion Klarus 16340 700mAh 3,6V. Balenie obsahuje akumulátor/ batériu.

 

Ovládanie svietidla:

Svietidlo sa zapína stlačením spínača na hlave svietidla. Opakovaným stláčaním sa menia jednotlivé svetelné režimy. Stlačením a podržaním spínača cca 2sec. sa svietidlo vypne. Zábleskové režimy sa aktivujú v zapnutom alebo vypnutom stave, 2x po sebe rýchlym stlačením spínača. Nachádzate sa v režime STROBE, opätovným rýchlym dvojklikom aktivujete režim SOS. Stlačením spínača 1x, ste opäť v 100% svetelnom režime. Svietidlo má pamäť režimov.

Indikátor vybitia akumulátora: LED blikne 3x - Kapacita aku je 100 - 70% energie. LED blikne 2x - Kapacita aku je 70 - 30% energie.  LED blikne 1x - Kapacita aku je menej ako 30% energie.

 

Upozornenie:

Ak tesniace o-krúžky na svietidle javia známky poškodenia, vymeňte ich. Krúžky treba tiež premazávať, aby nedochádzalo k erózii gumy. Pravidelným premazávaním tesniacich o-krúžkov bude vaše svietidlo chránené voči vonkajším vplyvom. Ak svietidlo bliká alebo sa nerozsvieti, môže to byť spôsobené :

- Batérie sú takmer vybité - nabite ich alebo vymeňte.

- Kontakty vo vnútri svietidla sú zanesené - očistite ich a aplikujte Deoxid alebo iný kontaktný prípravok.

- Hlava, telo alebo zadná časť svietidla sú uvoľnené - pridajte lubrikant na tesniace krúžky a dotiahnite pevnú hlavu aj koniec svietidla.

- Batérie vkladajte kladným pólom smerom k hlave svietidla, aby nedošlo k poškodeniu svietidla.

- Li-ion akumulátory nie je vhodné úplne vybíjať z dôvodu skracovania životnosti akumulátora. Pokiaľ spozorujete výrazný pokles svietivosti na Vašom svietidle, treba dať akumulátor nabíjať.

- Svietidlo disponuje veľkým svetelným výkonom. Pri svietení sa nepozerajte do reflektoru a dbajte na to, aby ste ani iným osobám nesvietili priamo do očí.

Údaje o produkte

Výstupný svetelný výkon
do 600 lumenov
Dosvit
do 100m

Súvisiace produkty

(V rovnakej kategórii je 16 ks ďalších produktov)