LED Baterka Olight X9R Marauder, Praktik Set

599,00 €
S DPH
Úvodná stránka

Svetelný tok (sila svietenia): 25000 lumenov

Dosah svetla: 630 metrov

Napájanie: 8x 18650 akumulátorov, 6000mAh 14,4V

Výdrž svietenia maximálny výkon: 3 min

Výdrž svietenia minimálny výkon: 27 hod

Farba svetla: Denná biela

Množstvo

X9R Marauder je najväčšia a najvýkonnejšia ručná LED baterka, akú kedy spoločnosť Olight vyrobila. Dosahuje svetelný výkon neuveriteľných 25000 lúmenov. Dosvieti na vzdialenosť 630m so širokým rozptylom svetla do priestoru. Hlboký reflektor je vo vyhotovení SMO - leštený hladký + okrajo OP- pomarančová kôra a sú v ňom osadené 6x extra výkonné Cree XHP70.2 LED v dennom odtieni svetla. Tento odtieň slúži pre verné podanie farieb objektov v priestore. Je napájané nabíjateľným Li-ion aku. packom, ktorý je zložený z 8x 18650 akumulátorov 6000mAh 14,4V. Vlastný rebrovitý systém chladenia, zabezpečuje, že LED baterke poskytuje konštantný a teplotne zabezpečný vysoký výkon. Režimy výstupného výkonu sa ovládajú pomocou bočného spínača, obklopeného 8x modrými indikátormi na každej strane. Svietením zobrazujú aktuálnu úroveň výstupu svietenia a zostávajúcu kapacitu akumulátora/ stav nabitia pri nabíjaní. Ergonomicky frézované drážky na úchytovej časti tela svietidla, slúžii pre uchytenie prstov. Zaisťujú pohodlné uchopenie, bez ohľadu na to, akú veľkú ruku máte. Táto vysoko výkonná LED baterka sa dodáva v praktickom plastovom kufríku, vrátane nabíjacieho adaptéra 230V a ramenného popruhu pre pohodlné nosenie svietidla. Inteligentné ovládanie výstupu svetla (vnútorná elektronika), slúži k tomu, aby sa zabránilo prehriatiu - senzor priblíženia. Ten automaticky detekuje blížiaci sa objekt a tým pádom klesne aj výkon. Aktívny systém riadenia teploty, automaticky znižuje výkon pri príliš vysokej teplote, aby sa zabránilo poškodeniu alebo prehriatiu. Svietidlo ponúka 8 úrovni svetelného výstupu: 100%-26%, 51%- 26%, 26%, 13%, 7%, 3%, 2%, 1% + jeden zábleskový režim STROBE. Nabíjanie prebieha pomocou priloženého adaptéra do el. siete na 230V s okrúhlym valčekovým konektorom. Je umiestený z boku na hlave svietidla. Aktuálny stav nabíjania je signalizovaný svietením modrých indikačných LED pri spínači. Olight X9R Marauder je najlepšia voľba pri požadovaní extra silného svetelného výkonu, nie len do diaľky, ale aj do okolitého priestoru a dostatočne dlhej doby prevádzky. Svoje uplatnenie, nájde pri pátracích a záchranných akciách, v bezpečnostných službach, pri presvetľovaní veľkého priestoru a všade tam, kde treba extrémny výkon! 

 

Parametre:

 • Použitá LED: 6x Cree XHP70.2 LED
 • Farba svetla: Denná biela 
 • Životnosť LED: 50000hod.
 • Maximálny výstup LED: 25000 lumenov
 • Dosah svetla: 630 metrov 
 • Vhodné akumulátory/ batérie: Li-ion aku. packom, ktorý je zložený z 8x 18650 akumulátorov 6000mAh 14,4V
 • Svietidlo má výrazné širšie ohnisko s postupným prechodom do halo
 • Počet režimov: 9 Režimov - 100%-26%, 51%- 26%, 26%, 13%, 7%, 3%, 2%, 1%, STROBE
 • Pamäť režimov: Áno
 • Povrch reflektora: OP - Pomarančová kôra + SMO - Leštený hladký
 • Materiál: Z kvalitného leteckého hliníka HA typu III hard-eloxovaný povrch  
 • Farba tela (povrchu) svietidla: Čierna
 • Maximálna výdrž svietenia: TURBO 100% 3min. (potom automat. prepne na druhý režim svietenia (max. výkon)
 • Maximálna výdrž svietenia: 27hod. (min. výkon) 
 • Odolnosť voči nárazu: z výšky 1m
 • Vodeodolnosť: podľa štandardu IPX-7
 • Doba svietenia: 3min. (25000lm-100% výkon)/ 1hod.40min. (6400lm-26%), 10min. (12800lm-51% výkon)/ 1hod.30min. (6400lm-26%), 2hod. (6400lm-26% výkon), 4hod. (3200lm-13% výkon), 8hod. (1600lm-7% výkon), 12hod. (800lm-3% výkon), 19hod. (400lm-2% výkon), 27hod. (200lm-1% výkon)
 • Rozmery: Celková dĺžka: 32cm, Priemer tela: 5,7cm, Priemer hlavy: 10cm
 • Váha: 1855g (s akumulátorom/ batériou) 

 

Doživotná záruka na telo svietidla !

 

Obsah balenia:

Svietidlo, popruh cez rameno, nabíjací 2A adaptér s valčekovým konektorom, 1x autoadaptér 1A, 1x Olight battery pack (8x 18650 6000mAh 3,7V), plastový kufrík.

 

Ovládanie svietidla:

ZAPNUTIE/ VYPNUTIE: Stlačením tlačidla ON/ OFF zapnete a vypnete svietidlo. Toto tlačidlo si vždy zapamätá poslednú nastavenú úroveň jasu. Režimy 1-4 sa vždy uložia do pamäte po vypnutí svietidla. Režimy 5-8 sa uložia do pamäte na 10 minút a potom sa vrátia do režimu 4.

Režim Stroboskop sa neukladá do pamäte svietidla (Režim 1 je najnižšia úroveň jasu, Režim 8 je najvyššia úroveň jasu).

ZMENA ÚROVNE JASU: Keď je svietidlo zapnuté, stlačte a podržte tlačidlo ON/ OFF. Stálym držaním tlačidla sa úroveň jasu automaticky začne stupňovať, počnúc aktuálnou úrovňou. Krátkym stlačením a podržaním spínača, prepnete úroveň jasu o jednu úroveň vyššie.

PRIAMY PRÍSTUP K NAJNIŽŠEJ ÚROVNI JASU: Keď je svietidlo vypnuté, stlačte a podržte tlačidlo ON/ OFF na viac ako 1 sekundu. Svietidlo sa spustí v najslabšom režime. PRIAMY PRÍSTUP K NAJVYŠŠEJ ÚROVNI JASU: 2 krát rýchlo po sebe stlačte tlačidlo ON/ OFF. Svietidlo sa rozsvieti v najvyššej úrovni jasu.

STROBOSKOP: 3 krát rýchlo po sebe stlačte tlačidlo ON/ OFF. Svietidlo sa spustí do režimu Stroboskop (Blikanie). Následným stlačením tlačidla sa vrátite na predtým uloženú úroveň jasu alebo vypnete svietidlo.

ZAMKNUTIE/ ODOMKNUTIE: Keď je svietidlo vypnuté, stlačte a podržte tlačidlo na viac ako 2 sekundy, aby ste vstúpili do režimu blokovania tlačidiel (svietidlo sa najskôr zapne do režimu 1 – najnižšia úroveň jasu a následne sa vypne do režimu blokovania). Pre odblokovanie svietidla, stlačte a podržte tlačidlo ON/ OFF na menej ako 1 sekundu. Indikátor LED sa rozsvieti na asi 3 sekundy čo znamená, že svietidlo je blokované. Ak chcete svietidlo odblokovať, znovu stlačte a podržte tlačidlo na viac ako 1 sekundu, aby ste sa vrátili k normálnej funkčnosti tlačidla.

POPRUH NA RAMENO: Pretiahnite upevnenie ramenného popruhu, cez otvor na hlave svietidla nad spínačom a pripevnite jednu stranu popruhu. Druhý koniec pripojte ku kovovému krúžku na druhom konci svietidla.

UPOZORNENIE: Nenechávajte v blízkosti horľavých predmetov! Nenabíjajte a nepoužívajte súčasne.

Farebná LED indikácia pri spínači: Vizuálne farebné indikátory na oboch stranách spínača. 8x indikátor na pravej strane jasne zobrazujú úroveň nabitia/ vybitia akumulátora a 8x na ľavej strane, zobrazujú úroveň jasu.

 

Nabíjanie:

Pripojte svietidlo k adaptéru 230V, pomocou valčekového konektora na adaptéry 230V (obsah balenia) a vstupu na hlave svietidla. El. šnúru adaptéra 230V zapojte do el. siete. Prebieha nabíjanie akumulátora v tele svietidla, zobrazené svietením 8x modrej indikačnej LED (svietia v závislosti od vybitia akumulátora). Plné nabitie akumulátora je signalizované svietením všetkých indikačnej LED na modro. Odpojte svietidlo od adaptéra 230V.

 

Upozornenie:

Ak tesniace o-krúžky na svietidle javia známky poškodenia, vymeňte ich. Krúžky treba tiež premazávať,  aby nedochádzalo k erózii gumy. Pravidelným premazávaním tesniacich o-krúžkov bude vaše svietidlo chránené voči vonkajším vplyvom. Ak svietidlo bliká alebo sa nerozsvieti, môže to byť spôsobené :

- Batérie sú takmer vybité - nabite ich alebo vymeňte.

- Kontakty vo vnútri svietidla sú zanesené - očistite ich a aplikujte Deoxid alebo iný kontaktný prípravok.

- Hlava, telo alebo zadná časť svietidla sú uvoľnené - pridajte lubrikant na tesniace krúžky a dotiahnite pevnú hlavu aj koniec svietidla.

- Batérie vkladajte kladným pólom smerom k hlave svietidla, aby nedošlo k poškodeniu svietidla.

- Li-ion akumulátory nie je vhodné úplne vybíjať z dôvodu skracovania životnosti akumulátora. Pokiaľ spozorujete výrazný pokles svietivosti na Vašom svietidle, treba dať akumulátor nabíjať.

- Svietidlo disponuje veľkým svetelným výkonom. Pri svietení sa nepozerajte do reflektoru a dbajte na to, aby ste ani iným osobám nesvietili priamo do očí.

Údaje o produkte

Výstupný svetelný výkon
10 000 lumenov a viac
Dosvit
do 700m

Súvisiace produkty

(V rovnakej kategórii je 16 ks ďalších produktov)