LED Baterka Olight BALDR Pro 1350lm - Zelený laser

179,90 €
S DPH
Úvodná stránka

Svetelný tok (sila svietenia): 1350 lumenov

Dosah svetla: 260 metrov

Napájanie: Iba 2x jednorázová CR123A 3V batéria

Výdrž svietenia maximálny výkon: 1 min

Výdrž svietenia minimálny výkon: 210 min

Farba svetla: Denný odtieň svetla

Množstvo

Olight BALDR Pro je profesionálne svietidlo so zeleným laserovým zameriavačom a bielou High Performance LED diódou v dennom odtieni svetla s lištou Picatinny (MIL-STD-1913) alebo Glock. Vďaka dvom jednorázovým batériám CR123A 3V, ktoré svietidlo napájajú, je maximálny výkon BALDR Pro 1350 lúmenov. Dosvieti na vzdialenosť 260m. Denná biela LED a TIR šošovka, zaisťujú nekompromisný výkon. Výkon LED diódy je možné nastaviť aj na 300 lúmenov nepretržitého osvetlenia. Lúč vyžarovaný zeleným laserom je zreteľne viditeľný počas noci aj dňa. Inštalácia a odpojenie svetla je ľahké a to stlačením alebo uvoľnením bočného výkyvného ramena. Hlavné telo LED baterky je vyrobené zo zliatiny hliníka pre extrémne vysokú pevnosť a spoľahlivosť. BALDR Pro je kvalitná voľba pre profesionálnych používateľov s vynikajúcou ľahkosťou použitia, vysokým jasom a extrémne výkonným výkonom.

Jedinečné LED svietidlo na zbraň OLIGHT BALDR Pro s kompaktnými rozmermi a nízkou hmotnosťou. Baldr obsahuje tri dostupné nastavenia svetla: môžete si vybrať iba LED svetlo, len laser alebo laser v kombinácií s LED svetlom. Môžete ho upevniť na akúkoľvek Picatinny alebo Weaver lištu. Montuje sa rýchlo a pohodlne pomocou rýchloupínacej montáže. Unikátna montáž má absolútne tichý kĺbový uzamykací mechanizmus. Svietidlo namontujete a demontujete jednoducho a bezproblémovo či už cez deň alebo v noci.

Baldr je vysoko výkonný nástroj na sebaobranu, ktorý oslepí protivníka v tesnej blízkosti v interiéri a zároveň ponúka extrémne dlhú vzdialenosť, pre perfektné použitie na puškách ako je AR-15. Parametre:

 • Použitá LED: 1x High Performance LED + zelený laser
 • Farba svetla: Denný odtieň svetla
 • Životnosť LED: 50000hod.
 • Maximálny výstup LED: 1350 lumenov
 • Dosah svetla: 260 metrov 
 • Vhodné akumulátory/ batérie: Iba 2x jednorázová CR123A 3V batéria
 • Svietidlo má výrazne širšie ohnisko s postupným prechodom do halo
 • Počet režimov: Svetelný výkon - Úroveň 1: 1350lm - 500lm (laser zapnutý),  (laser vypnutý)/ Svetelný výkon - úroveň 2: 300lm (laser zapnutý), (laser vypnutý), STROBE
 • Pamäť režimov: Áno
 • Povrch reflektora: SMO Hladký Leštený
 • TIR optika
 • Materiál: Zo zliatin odolného leteckého hliníka Premium Type III hard-eloxovaný anti-abrazívny povrch 
 • Farba tela (povrchu) svietidla: Čierna
 • Maximálna výdrž svietenia: 1min., potom automat. prepne na nižší režim 115min. (max. výkon)
 • Maximálna výdrž svietenia: 210min. (min. výkon) 
 • Odolnosť voči nárazu: z výšky 1m
 • Vodeodolnosť: podla štandardu IPX-4
 • Doba svietenia: Svetelný výkon - Úroveň 1: 1350lm - 500lm - 1min. + 115min. (laser zapnutý), 1min. + 120min. (laser vypnutý)/ Svetelný výkon - úroveň 2: 300lm - 210min. (laser zapnutý), 235min. (laser vypnutý)
 • Rozmery: Celková dĺžka: 8,4cm, Priemer tela: 3,65cm, Priemer hlavy: 2,7cm
 • Váha: 129g (bez akumulátora/ batérie)

 

Doživotná záruka na telo svietidla !

 

Obsah balenia:

Svietidlo, 1x Picatinny lištu s páčkovým mechanizmom upnutia, 1x T6/ T8 kľúč, 2x jednorázová Olight CR123A 1600mAh 3V batéria. Balenie obsahuje batériu.

 

Ovládanie svietidla:

2x jednorázová batéria CR123 3V sa vkladá do vnútra tela svietidla zo zadnej strany - prstom, odklopením čierneho kovového mechanizmu (nápis PULL OPEN). Následne sa odklopí zadné batériové veko. Od nova sú v svietidle vložené 2x CR123 1600mAh 3V jednorázové batérie. Pri póloch sa môže nachádzať z výroby žltá plastová zarážka, ktorú treba pred prvotným použitím odstrániť. Zaklopte späť zadné veko a tiež čierny kovový mechanizmus. Spínač je obojstranný, takže pri osadení na zbraň, ovládanie vyhovuje pravákom aj ľavákom.

Stlačením jedného z dvojice bočného spínača zapnete a vypnete svietidlo. Keď stlačíte 1x oba spínače naraz, či už v zapnutom, ale aj vypnutom stave, aktivujete režim STROBE. Je možná aj momentová aktivácia svietidla, stlačením a podržaním jedného z dvojice spínačov. Svietidlo svieti len po dobu stlačenia spínača. 

Laser sa aktivuje v zapnutom stave bielej LED, spodným posuvným bežcom, ktorý je ľahko prístupný palcom ruky. Zelený laser svieti, iba ak stlačíte jeden z dvojice zadných spínačov a posuvný bežec je v polohe 2 alebo 3 ( tak ako je graficky znázornené na obrázkoch zo spodu svietidla). Bežec sa posúva v tvare polkruhu. Má 3 úrovne - Laser, Laser svieti spolu s bielou LED, Vypnutý laser.

 

Upozornenie:

Ak tesniace o-krúžky na svietidle javia známky poškodenia, vymeňte ich. Krúžky treba tiež premazávať, aby nedochádzalo k erózii gumy. Pravidelným premazávaním tesniacich o-krúžkov bude vaše svietidlo chránené voči vonkajším vplyvom. Ak svietidlo bliká alebo sa nerozsvieti, môže to byť spôsobené :

- Batérie sú takmer vybité - nabite ich alebo vymeňte.

- Kontakty vo vnútri svietidla sú zanesené - očistite ich a aplikujte Deoxid alebo iný kontaktný prípravok.

- Hlava, telo alebo zadná časť svietidla sú uvoľnené - pridajte lubrikant na tesniace krúžky a dotiahnite pevnú hlavu aj koniec svietidla.

- Batérie vkladajte kladným pólom smerom k hlave svietidla, aby nedošlo k poškodeniu svietidla.

- Li-ion akumulátory nie je vhodné úplne vybíjať z dôvodu skracovania životnosti akumulátora. Pokiaľ spozorujete výrazný pokles svietivosti na Vašom svietidle, treba dať akumulátor nabíjať.

- Svietidlo disponuje veľkým svetelným výkonom. Pri svietení sa nepozerajte do reflektoru a dbajte na to, aby ste ani iným osobám nesvietili priamo do očí.

Údaje o produkte

Výstupný svetelný výkon
do 2000 lumenov
Dosvit
do 300m

Súvisiace produkty

(V rovnakej kategórii je 16 ks ďalších produktov)