Nabíjačka Fenix ARE-X1 (Li-ion)

9,90 €
S DPH
Úvodná stránka

Fenix ARE-X1 na jeden kus 18650 či 26650 Li-ion akumulátora. Pri vložení nabitej batérie (akumulátora) funguje aj ako záložný zdroj pre nabíjanie USB zariadenia. Nabíjačka je určená pre 3,7V a 3,6V Lítium Iónové akumulátory. Nabíjací prúd až 1000mA.

Množstvo

Kompaktná USB nabíjačka Fenix ARE-X1 na jeden kus 18650 či 26650 Li-ion akumulátora. Pri vložení nabitej batérie (akumulátora) funguje aj ako záložný zdroj pre nabíjanie USB zariadenia (mobilné telefóny, MP3 prehrávače a ďalšie). Nabíjačka je určená pre 3,7V a 3,6V Lítium Iónové akumulátory s dĺžkou 65 - 70 mm. Nabíjací prúd až 1000mA, podľa možností USB zdroja do ktorého budete mať nabíjačku pripojenú (počítač, sieťový USB zdroj, nabíjačka na mobilný telefón s micro USB). Doba nabíjania sa tak môže pohybovať zhruba od 4 do 10 hodín. Vďaka minimálnym rozmerom je nabíjačka vhodná zvlášť na cesty.

  

Parametre: 

  • Počet kanálov: Jeden nabíjací kanál, nabíjací algoritmus CC / CV
  • Ukončenie nabíjania: pri napätí akumulátora maximálne 4,20V
  • Nabíjací prúd: až 1000mA (podľa možností USB zdroja)
  • Podporované Li-ion akumulátory: 18650 Li-Ion, 17670, 26650
  • Doba nabíjania: je zvyčajne 4 - 10 hodín. Časy sa môžu líšiť podľa stupňa vybitia a kapacity nabíjaných akumulátorov
  • Ochrana proti: opačnému vloženia batérií, skratu, prebitiu a príliš hlbokému vybitiu
  • Rozmery: 104 x 32 x 32 mm
  • Váha: 42 g

 

Obsah balenia:

Nabíjačka, USB kábel.

 

Ovládanie:

Parametre USB výstupu: Pri vložení nabitého Li-Ion akumulátora funguje aj ako záložný USB zdroj pre nabíjanie mobilných telefónov a ďalších USB zariadení.

Parametre USB výstupu: 5V, max 1000mA.

Nabíjanie Li-Ion akumulátorov: Zapojte nabíjačku do USB vstupu a vložte vybitú batériu-akumulátor. Indikačná LED počas nabíjania svieti na červeno. Po plnom nabití sa rozsvieti na zeleno.

Nabíjanie USB zariadenia (použitie ako záložný USB zdroj): Vložte do nabíjačky nabitý Li-ion akumulátor. Zapojte USB kábel do výstupného USB konektora. Počas nabíjania USB zariadenia (napr. Mobilný telefón) bliká indikačná LED červeno. Po ukončení nabíjania, či vybitia 18650 akumulátora indikačná LED úplne zhasne.

 

Upozornenie:
Nedoporučuje sa vkladať a nabíjať neznačkové a necertifikované akumulátory. Nedoporučuje sa nabíjať nechránené akumulátory, v opačnom prípade je nutné kontrolovať Voltáž akumulátora. Pri dosiahnutí 4,2V, treba akumulátor vybrať z nabíjačky, aby nedošlo k prehrievaniu a prebitiu akumulátora. Pri nabíjaní skontrolujte stav kontrolných LED na nabíjačke, či svietia tak, ako je uvádzané v návode na použitie. Vkladajte len tie typy akumulátorov, ktoré sú pre daný typ nabíjačky určené.
 
Fenix

Súvisiace produkty

(V rovnakej kategórii je 16 ks ďalších produktov)