LED Baterka Olight Javelot Pro, Full Set

289,00 €
S DPH
Úvodná stránka

Svetelný tok (sila svietenia): 2100 lumenov

Dosah svetla: 1080 metrov

Napájanie: Vstavaný Li-ion 2x 18650, každý s kapacitou 3500mAh 3,7V

Výdrž svietenia maximálny výkon: 10 min

Výdrž svietenia minimálny výkon: 8 dní

Farba svetla: Denná biela

Množstvo

Olight Javelot Pro je dvojnásobne výkonnejšia LED ručná baterka, ako jej predchodca M3XS-UT. Poskytuje ohromný lúč svetla 2100lm v dennom odtieni svetla na vzdialenosť 1080 metrov. Svietidlo má integrovaný ako zdroj energie 2x Li-ion 18650 nabíjateľný akumulátor s kapacitou 2x 3500mAh. Svietidlo sa vyznačuje unikátnym a tichým koncovým magnetickým spínačom, ktorý funguje aj ako nabíjací port pre pripojenie magnetického nabíjacieho konektora a pre pripojenie magnetickej diaľkovej spúšte. Javelot Pro je možné ovládať aj pomocou bočného spínača na hlave svietidla. 

V hlave svietidla je osadená nová výkonná Cree XHP35 HI LED v spomínanom dennom odtieni bieleho svetla, ktorý pôsobí prirodzenejšie a príjemnejšie pre ľudské oko, oproti studenému odtieňu svetla, ktorý je momentálne najbežnejší u týchto svietidiel. Javelot Pro poskytuje 5 úrovne jasu: TURBO 100% 2100lm (svieti po dobu 10min., potom automatic. prepne na 48% - 1000lm), 29%, 7%, 1%. Režimy ovládate v zapnutom stave prepínačom na hlave svietidla alebo zadným spínačom. V bočnom spínači režimov je umiestnený indikátor stavu akumulátorov, ktorý sa rozsvieti na červeno, keď je akumulátor skoro vybitý. Zadný taktický prepínač umožňuje momentálnu aktiváciu svietidla, ktoré bude svietiť len počas jemného namačknutia a následného držania prepínača, rovnako ako kliknutím zapínať a vypínať. Telo svietidla je vyrobené z tvrdo eloxovaného leteckého hliníka.

S vysokým výkonom a jednoduchým ovládaním je Olight Javelot Pro, vhodný pre množstvo outdoorových aktivít, ako je turistika, kemping. Je vhodné pre záchranné, policajné akcie a poľovné účely. S priemerom reflektora 63mm, vysokokapacitným integrovaným Li-ion akumulátorom, pohodlným nabíjacím magnetickým systémom a jednoduchou obsluhou je ručná LED baterka Javelot Pro jedinečná.

Svietidlo spľňa ANSI/ NEMA FL1-2009 štandardy. 

 
Parametre:

 • Použitá LED: Cree XHP35 HI
 • Životnosť LED: 80000hod.
 • Farba svetla: Denná biela
 • Maximálny výstup LED: 2100 lumenov
 • Dosah svetla: 1080 metrov 
 • Vhodné akumulátory/ batérie: Vstavaný Li-ion 2x 18650, každý s kapacitou 3500mAh 3,7V
 • Svietidlo má výrazné ohnisko s postupným prechodom do halo
 • Počet režimov: 5 Režimov - TURBO 100% 2100lm (svieti po dobu 10min., potom automatic. prepne na 48% - 1000lm), 29%, 7%, 1%
 • Pamäť režimov: Áno
 • Povrch reflektora:  SMO hlboký, hladký leštený
 • Materiál: Zo zliatin odolného leteckého hliníka Premium Type III hard-eloxovaný anti-abrazívny povrch  
 • Taktický magnetický tlačidlový spínač na konci svietidla s funkciou momentovej aktivácie jemným stlačením    
 • Farba tela (povrchu) svietidla: Čierna
 • Maximálna výdrž svietenia: TURBO 2100lm 10min. + 1000lm 2hod.15min. (max. výkon)
 • Maximálna výdrž svietenia: 8dní. (min. výkon) 
 • Pracovné napätie: 4 ~ 12V
 • Odolnosť voči nárazu: z výšky 1m
 • Vodeodolnosť: podľa štandardu IPX-8
 • Doba svietenia: TURBO 100% (svieti po dobu 10min., potom automatic. prepne na 48% - 1000lm-2hod.15min), 29% (600lm-5hod.), 7% (150lm-23hod.), 1% (15lm-8dní.)
 • Rozmery: Celková dĺžka: 24,7cm, Priemer tela: 2,6cm,  Priemer hlavy: 6,3cm
 • Váha: 380g (bez akumulátora/ batérie) 

 

Doživotná záruka na telo svietidla !

,

Obsah balenia:

Svietidlo, plastový kufrík, vstavaný Li-ion 2x 18650 každý s kapacitou 3500mAh 3,7V, magnetický nabíjací USB kábel MCC5V, magnetická diaľková spúšť Olight RWX, magnetická montáž Olight X-WM03.

 

Ovládanie svietidla:

Pre signalizačné alebo momentové zapnutie, stlačte spínač na konci svietidla. 

Dva univerzálne spínače: Spínač na konci svietidla, poskytuje stláčaním vysoký režim  100% 2100 lúmenov a opätovným stlačením nízky režim 15 lúmenov.

Bočným spínačom môžete zapnúť alebo vypnúť svietidlo a cyklicky prechádzať nasledujúcimi režimami: 2100 lúmenov, 600 lúmenov, 150 lúmenov a 15 lúmenov.

V prednom spínači je umiestnený aj indikátor nízkeho stavu energie v akumulátore, ktorý sa rozsvieti na červeno. Svietidlo si pamätá naposledy nastavený režim.

LED kontrolka v bočnom spínači: Keď sa indikátor rozsvieti na zeleno, zostáva viac ako 75% energie; oranžový indikátor predstavuje 30% - 75% energie; keď je kapacita akumulátora nižšia ako 30%, rozsvieti sa indikátor na červeno; keď je kapacita akumulátora nižšia ako 10%, bliká indikátor na červeno. 

 

Nabíjanie:

Magnetický zadný spínač, funguje aj ako nabíjací port alebo magnetický držiak tlakového spínača. Akumulátor v tele svietidla je nabíjaný pomocou priloženého USB kábla s magnetickým konektorom. Koncová časť svietidla sa len priloží k magnetickému konektoru a magneticky sa spoja. USB časť kábla pripojte k priloženému adaptéru na 230V alebo k USB rozhraniu PC. Prebieha nabíjanie akumulátora v tele svietidla, zobrazované svietením indikačnej LED na červeno v oblasti kábla a magnetického konektora. Plné nabitie akumulátora je signalizované svietením indikačnej LED na zeleno. Odpojte micro USB kábel.

 

Upozornenie:

Ak tesniace o-krúžky na svietidle javia známky poškodenia, vymeňte ich. Krúžky treba tiež premazávať, aby nedochádzalo k erózii gumy. Pravidelným premazávaním tesniacich o-krúžkov bude vaše svietidlo chránené voči vonkajším vplyvom. Ak svietidlo bliká alebo sa nerozsvieti, môže to byť spôsobené :

- Batérie sú takmer vybité - nabite ich alebo vymeňte.

- Kontakty vo vnútri svietidla sú zanesené - očistite ich a aplikujte Deoxid alebo iný kontaktný prípravok.

- Hlava, telo alebo zadná časť svietidla sú uvoľnené - pridajte lubrikant na tesniace krúžky a dotiahnite pevnú hlavu aj koniec svietidla.

- Batérie vkladajte kladným pólom smerom k hlave svietidla aby nedošlo k poškodeniu svietidla.

- Li-ion akumulátory nie je vhodné úplne vybíjať z dôvodu skracovania životnosti akumulátora. Pokiaľ spozorujete výrazný pokles svietivosti na Vašom svietidle, treba dať akumulátor nabíjať.

- Svietidlo disponuje veľkým svetelným výkonom. Pri svietení sa nepozerajte do reflektoru a dbajte na to, aby ste ani iným osobám nesvietili priamo do očí.

Údaje o produkte

Výstupný svetelný výkon
do 2000 lumenov
Dosvit
nad 1000m

Súvisiace produkty

(V rovnakej kategórii je 16 ks ďalších produktov)