LED Baterka Tank007 C8V2

22,90 €
S DPH
Úvodná stránka

Svetelný tok (sila svietenia): 1200 lumenov

Dosah svetla: 500 metrov

Napájanie: Li-ion 18650 akumulátor

Výdrž svietenia maximálny výkon: 3,5 hod

Výdrž svietenia minimálny výkon: 50 hod

Farba svetla: Studená biela

Množstvo

LED baterka Tank007 C8V2 je vysoko výkonné taktické svietidlo s výkonom 1200 lumenov a dosahom svetla až 500m.

Sú to skvelé parametre na svietidlo tak kompaktných rozmerov. Je napájané na 1x 18650 3,6-3,7V akumulátor.

Reflekor má priemer 45 mm a je SMO lešteného a hladkého vyhotovenia pre ďaleký dosah svetla. Za hlavou svietidla je prstencové chladenie pre dokonalý odvod tepla.

Telo svietidla má vrúbkovanie pre pevný a istý úchop. Na konci svietidla je umiestnený taktický spínač, ktorým sa svietidlo zapína/ vypína a menia sa aj jednotlivé svetelné režimy. Svietidlo má tri svetelné režimy: 100%, 17% a zábleskový režim Strobe. K svietidlu je dodávaná aj šnúrka na zápästie.

Tank007 C8V2 je LED baterka, ktorá je určená pre taktické použitie, turistiku, kempovanie a ďalšie outdoorové aktivity.

Parametre: Použitá LED: Cree XM-L t6 Životnosť LED: 100000 hod.

Maximálny výstup LED: 1200 lumenov Dosah svetla: 500 metrov Vhodné akumulátory/ batérie: 1x 18650 3,7 akumulátor Svietidlo má výrazné ohnisko s postupným prechodom do halo Počet režimov: 3 Režimov: 100%, 17%, STROBE Pamäť režimov: Nie Povrch reflektora: SMO Hladký leštený Materiál: Zo zliatin odolného leteckého hliníka Premium Type III hard-eloxovaný anti-abrazívny povrch Farba tela (povrchu) svietidla: Čierna Maximálna výdrž svietenia: 3hod.30min. (max. výkon) Maximálna výdrž svietenia: 50hod. (min. výkon) Odolnosť voči nárazu: z výšky 1,5m Vodeodolnosť: podla štandardu IPX-8 Doba svietenia: 3hod.30min. (500lm-100% výkon), 50hod. (83lm-17% výkon) Rozmery: Celková dĺžka: 14,5cm, Priemer tela: 2,5cm, Priemer hlavy: 4,5cm Váha: 150g (bez akumulátora/ batérie) Obsah balenia: Svietidlo, šnúrka na zápästie. Balenie neobsahuje akumulátor/ batériu. Ovládanie svietidla: Zadný taktický prepínač umožňuje bezprecedentné jednoduché použitie s jedným tlačidlom zapnutia/ vypnutia a zmenou režimov. Svietidlo sa zapína plným dotlačením spínača. Režimy sa menia buď jemným namačkávaním alebo plným dotláčaním spínača. Režimy sa cyklicky menia stláčaním spínača. Svietidlo sa vypne plným stlačením spínača. Upozornenie: Ak tesniace o-krúžky na svietidle javia známky poškodenia, vymeňte ich. Krúžky treba tiež premazávať, aby nedochádzalo k erózii gumy. Pravidelným premazávaním tesniacich o-krúžkov bude vaše svietidlo chránené voči vonkajším vplyvom. Ak svietidlo bliká alebo sa nerozsvieti, môže to byť spôsobené : - Batérie sú takmer vybité - nabite ich alebo vymeňte. - Kontakty vo vnútri svietidla sú zanesené - očistite ich a aplikujte Deoxid alebo iný kontaktný prípravok. - Hlava, telo alebo zadná časť svietidla sú uvoľnené - pridajte lubrikant na tesniace krúžky a dotiahnite pevnú hlavu aj koniec svietidla. - Batérie vkladajte kladným pólom smerom k hlave svietidla, aby nedošlo k poškodeniu svietidla. - Li-ion akumulátory nie je vhodné úplne vybíjať z dôvodu skracovania životnosti akumulátora. Pokiaľ spozorujete výrazný pokles svietivosti na Vašom svietidle, treba dať akumulátor nabíjať. - Svietidlo disponuje veľkým svetelným výkonom. Pri svietení sa nepozerajte do reflektoru a dbajte na to, aby ste ani iným osobám nesvietili priamo do očí.

Tank007

Údaje o produkte

Výstupný svetelný výkon
1200 lumenov
Dosvit
500 metrov

Súvisiace produkty

(V rovnakej kategórii je 16 ks ďalších produktov)