Kempingová LED lampa 3v1 , Bluetooth 4.0 HIFI reproduktor s Powerbank Klarus CL1

76,00 €
S DPH
Úvodná stránka

Svetelný tok (sila svietenia): 390 lumenov

Dosah svetla: 18 metrov

Napájanie: Vstavaný Li-ion akumulátor s kapacitou 6600mAh

Výdrž svietenia maximálny výkon: 8 hod

Výdrž svietenia minimálny výkon: 157 hod

Farba svetla: Denná biela 4500K

Množstvo

Klarus CL1 je praktická prenosná kempingová LED lampa, ktorá v sebe spája až 3 zariadenia: LED kempingovú lampu, HIFI Bluetooth reproduktor a záložný zdroj energie Powerbank. Môžete ju použiť pre osvetlenie miestnosti, stanu, táboriska či pracovného stola. Vysoko jasné SMD diódy, ukryté pod okrúhlym difuzérom, poskytujú svetelný tok až 390 lúmenov s neutrálnym (denným) odtieňom bieleho svetla. Do okolitého priestoru dosvieti na vzdialenosť 18m a maximálna doba svietenia na najnižšom režime svietenia je 157hod. Výhodou denného odtieňa svetla je prirodzenejšie a kontrastnejšie podanie farieb v prírode. O napájanie sa stará vstavaný Li-ion akumulátor s kapacitou neuveriteľných 6600mAh. Slúži aj ako záložný zdroj energie - Powerbank. Stačí len odklopiť gumenú krytku na tele LED lampy, do Micro-USB (1A) konektora pripojiť USB kábel so zariadením, ktorého vstavaný akumulátor bude nabíjaný. Na tele Klarus CL1 je umiestnená aj farebná LED indikácia nabíjania/ vybíjania vstavaného akumulátora v LED lampe (v podobe 4 dielikov). Kempingová LED lapmpa ponúka celkom 3 režimy svietenia: 100%, 41%, 3%. Má odolnú a nárazuvzdornú konštrukciu (do 1m) s krytím IPX4 do nepriaznivého počasia. Horná strana kempingovej LED lampy je opatrená HIFI 360° reproduktorom so zvukovým výstupom 5W a priemerom 40mm. Frekvenčný rozsah reproduktora je 150Hz-16KHz. Na plne nabitý akumulátor, dokáže nepretržite hrať 50hod. cez Bluetooth pripojeným, mobilom, tabletom, PC. Dosah Bluetooth pripojenia je 10m. Zo spodnej strany sa nachádza plastová karabínka pre pohodlné zvislé uchytenie. Dokonca sa tu nachádza aj zabudovaný magnet, pre uchytenie na kovové predmety. Vďaka kompaktným rozmerom a váhe 295 gramov je vhodná zvlášť pre turistiku a kempovanie, piknik, rybárčenie.

 

Parametre:

 • Zdroj svetla: SMD LED
 • Farba svtla: Denná biela 4500K
 • Životnosť LED: 50000hod.
 • Max. výstup LED: 390lm
 • Dosah svetla: 18m do okolitého priestoru
 • Napájanie: Vstavaný Li-ion akumulátor s kapacitou 6600mAh
 • Pracovné napätie: 2,5-4,2V
 • Počet režimov: 3 režimy - 100%, 41%, 3%
 • Pamäť režimov: Nie
 • Farba: Čierna
 • Materiál: Nárazuvzdorný ABS plast
 • Maximálna výdrž svietenia: 8hod. (max. výkon) 
 • Maximálna výdrž svietenia: 157hod.(min. výkon) 
 • Doba svietenia. 100% - 390lm (8hod.), 41% - 160lm (14hod.), 3% - 12lm (157hod.)
 • Odolnosť voči nárazu: Z výšky 1m
 • Vode odolnosť: Podla štandardu IPX4
 • Rozmery: 7,2cm x 7,2cmx 8,1cm
 • Hmotnosť: 294g (so vstavaným akumulátorom)

 

Obsah balenia:

Kempingová lampa, Vstavaný Li-ion akumulátor s kapacitou 6600mAh, prenosné vrecko, karabinka na prichytenie, Micro-USB kábel. Balenie obsahuje akumulátor/ batériu.

 

Ovládanie svietidla:

CL1 sa ovláda pomocou spínača, umiestneného zo spodnej strany tela LED lampy. Prvotným stlačením spínača sa rozsvieti farebná indikácia z boku tela lampy.  Opätovným stlačením, sa rozsvieti v najnižšom režime svietenia. Režimy svetla sa prepínajú cyklicky stlačením tlačidla. 

 

Ovládanie Bluetooth reproduktora:

Podržte spodný spínač stlačený cca 2sec., začujete zvukovú signalizáciu a kontrolka bude blikať na fialovo. Pre spárovanie Klarus CL1 s mobilným zvukovým zariadením je potrebné na tomto zariadení aktivovať Bluetooth a vyhladať zariadenie KLARUS Music. Spárujete zariadenia. Teraz môzete prehrávať hudbu cez Klarus CL1. 

 

Použitie ako Powerbank:

Odklopte gumenú krytku pod farebnou LED idikáciou a pripojte USB kábel so zariadením, ktorého akumulátor sa má nabíjať. Začne nabíjanie externého zariadenia. Zostavajúca energia v stavanom akumulátore LED lampy, je zobrazovaná v podobe svietenia indikačných LED dilelikov na zeleno. Keď je akumulátor v LED lampe vybitý na <15%, svieti posledný dielik z farebnej LED indikácie na červeno.

Svietia 4 dieliky na zeleno - Stav vybitia Li-ion akumulátora je 95%-100%

Svietia 3 dieliky na zeleno - Stav vybitia Li-ion akumulátora je 65%-95%

Svietia 2 dieliky na zeleno - Stav vybitia Li-ion akumulátora je 35%-65%

Svieti 1 dielik na zeleno - Stav vybitia Li-ion akumulátora je 15%-35%

Svieti 1 dielik na červeno - Stav vybitia Li-ion akumulátora je <15%

 

Nabíjanie:

Odklopte gumenú krytku, ktorá sa nachádza oproti krytke s USB vstupom pre Powerbank. Tuna sa nachádza vstup pre Micro-USB kábel. Pripojte spomínaný kábel a druhý jeho koniec pripojte napr. do USB rozhrania PC. Prebieha nabíjanie, ktoré je zobrazované v podobe blikania a svietenia dielikov LED indikácie na zeleno.  

Svietia 4 dieliky na zeleno - Stav nabitia Li-ion akumulátora je 95%-100%

Svietia 3 dieliky na zeleno - Stav nabitia Li-ion akumulátora je 65%-95%

Svietia 2 dieliky na zeleno - Stav nabitia Li-ion akumulátora je 35%-65%

Svietii 1 dielik na zeleno - Stav nabitia Li-ion akumulátora je 15%-35%

 

Upozornenie:

Ak tesniace o-krúžky na svietidle javia známky posškodenia, vymente ich. Krúžky treba tiež premazávať akby nedochádzalo k erózii gumy. Pravidelným premazávaním tesniacich o-krúžkov bude vaše svietidlo chránené voči vonkajším vplyvom. Ak svietidlo bliká alebo sa nerozsvieti, môže to byť spôsobené :

- Batérie sú takmer vybité - nabite ich alebo vymeňte.

- V prípade použitia jednorazových CR123A batérií sa ich nesnažte vo svietidle nabíjať.

- Kontakty vo vnútry svietidla sú zanesené - očistite ich a aplikujte     Deoxid alebo iný kontaktný prípravok.

- Hlava, telo alebo zadná časť svietidla sú uvoľnené - pridajte lubrikant na tesniace krúžky a dotiahnite pevnú hlavu aj koniec svietidla.

- Batérie vkladajte kladným pólom smerom k hlave svietidla aby nedošlo k poškodeniu svietidla.

- Li-ion akumulátory nie je vhodné úplne vybíjať z dôvodu skracovania životnosti akumulátora. pokiaľ spozorujete výrazný pokles svietivosti na Vašom svietidle treba dať akumulátor nabíjať.

- Svietidlo disponuje veľkým svetelným výkonom. Pri svietení sa nepozerajte do reflektoru a dbajte na to, aby ste ani iným osobám nesvietili priamo do očí.

Súvisiace produkty

(V rovnakej kategórii je 16 ks ďalších produktov)