LED Baterka Tank007 UC17 - USB nabíjatelné PRS

56,90 €
S DPH
Úvodná stránka

Svetelný tok (sila svietenia): 800 lumenov

Dosah svetla: 300 metrov

Napájanie: 1x 18650 Li-ion 3,7V

Výdrž svietenia maximálny výkon: 1,5 hod

Výdrž svietenia minimálny výkon: 30 hod

Farba svetla: Studená biela

Množstvo

Tank007 UC17 je veľmi jednoduché a kompaktné svietidlo s možnosťou dobíjania cez USB. Maximálny výstup svetla je až 800 lm, vďaka ktorému môžete vidieť veci jasne a zretelne, aj vo vzdialenosti 300 metrov, na ktorú toto svietidlo maximálne dosvieti, UC17 je ideálne svietidlo pre outdoorové aktivity alebo každodenné použitie. Má pohodlné a jednoduché používateľské rozhranie s 3 svetelnými režimami: Vysoký 100%, Stredný 50% a Nízky 25% výkonu a 2 zábleskovými režimami: STROBE a SOS. V balení sa nachádza aj akumulátor Tank007 18650 2600 mAh 3,7V, na ktorom dokáže svietidlo svietiť na plný výkon až 1,5 hod. Veľkou výhodou UC17 je, že akumulátor sa nabíja priamo v tele svietidla. Nepotrebujete dokupovať žiadnu nabíjačku. Micro USB port nabíjania je umiestnený pod hlavou svietidla a je umiestnený pod gumeným krytom, ktorý treba povytiahnuť. Nabíjanie akumulátora môže byť napájané akýmkoľvek zdrojom el. energie ako napr.USB Power Bank, USB port počítača, USB adaptér na 230V. Plné nabitie priloženého akumulátora Tank007 Li-ion 2600mAh 3,7V trvá len cca 4 hodiny, vďaka nabíjaciemu prúdu 1A. Profesionálny nabíjací systém od Tank007 je skombinovaný práve v UC17. Vďaka TC-CC-CV spôsobu nabíjania môžete predĺžiť životnosť akumulátora. V neposlednom rade je Tank007 UC17 vo svojej triede nákladovo efektívne USB nabíjacie svietidlo s vysokou kvalitou na trhu. Tank007 je ideálne svietidlo vďaka svojej praktickosti a obsahu balenia, v ktorom nájdete kompletný praktický set pre outdoorové aktivity alebo každodenné použitie. Po dokúpení ostatného voliteľného príslušenstva veľmi dobre poslúži aj pre policajné zložky, na cyklistiku, ale aj záchranné jednotky.

Parametre:

 • Použitá LED: Cree XM-L2 U2 LED
 • Životnosť LED: 100000 hod.
 • Maximálny výkon: 800 lm
 • Dosah svetla: 300 m
 • Vhodné akumulátory/ batérie: 1x 18650 Li-ion 3,7V
 • Svietidlo má výrazné ohnisko s postupným prechodom do halo
 • Počet režimov: 5 Režimov - 100%, 50%, 25%, STROBE, SOS
 • Pamäť režimov: Áno
 • Povrch reflektora: SMO- leštený hladký
 • Materiál: Zo zliatin odolného leteckého hliníka Premium Type III hard-eloxovaný anti-abrazívny povrch  
 • Farba tela (povrchu) svietidla: Čierna 
 • Odolnosť voči nárazu: z výšky 1m
 • Vodeodolnosť: podla štandardu IPX-6
 • Doba svietenia: 1,5hod. (800lm-100% výkon), 4hod. (400lm-50% výkon), 30hod. (200lm-25% výkon)
 • Rozmery: Celková dĺžka: 13,1cm, Priemer hlavy: 2,9cm, Priemer tela: 2,4cm
 • Váha: 110g (bez akumulátora/ batérie)

 

Obsah balenia: svietidlo, micro USB kábel, nabíjací akumulátor Li-ion Tank007 2600mAh 3,7V, šnúrka na zápästie, manuál. Balenie obsahuje akumulátor/ batériu.

 

Ovládanie svietidla: 

Po vložený 18650 Li-ion akumulátora 3,7V je možné svietidlo zapnúť a prepínať medzi 5 svetelnými režimami spínačom umiestneným na hlave svietidla. Zapína/ vypína sa stlačením a podržaním spínača cca 2 sec. Svietidlo má pamäť režimov. Pamätá si naposledy zvolený režim pred vypnutím. Stláčaním spínača sa prepínajú jednotlivé svetelné a zábleskové režimy. 

Nabíjanie:

Nabíjanie prebieha pomocou micro USB konektora, ktorý sa nachádza pod gumenou krytkou, ktorá je umiestnená na hlave svietidla a treba ju povytiahnuť, až kým nezbadáte micro USB vstup. Počas nabíjania začne trvale svietiť malá červená LED nad spínačom. Pri plnom nabití svieti na zeleno.

  

Upozornenie:

Ak tesniace o-krúžky na svietidle javia známky poškodenia, vymeňte ich. Krúžky treba tiež premazávať, aby nedochádzalo k erózii gumy. Pravidelným premazávaním tesniacich o-krúžkov bude vaše svietidlo chránené voči vonkajším vplyvom. Ak svietidlo bliká alebo sa nerozsvieti, môže to byť spôsobené :

- Batérie sú takmer vybité - nabite ich alebo vymeňte.

- Kontakty vo vnútri svietidla sú zanesené - očistite ich a aplikujte Deoxid alebo iný kontaktný prípravok.

- Hlava, telo alebo zadná časť svietidla sú uvoľnené - pridajte lubrikant na tesniace krúžky a dotiahnite pevnú hlavu aj koniec svietidla.

- Batérie vkladajte kladným pólom smerom k hlave svietidla, aby nedošlo k poškodeniu svietidla.

- Li-ion akumulátory nie je vhodné úplne vybíjať z dôvodu skracovania životnosti akumulátora. Pokiaľ spozorujete výrazný pokles svietivosti na Vašom svietidle, treba dať akumulátor nabíjať.

- Svietidlo disponuje veľkým svetelným výkonom. Pri svietení sa nepozerajte do reflektoru a dbajte na to, aby ste ani iným osobám nesvietili priamo do očí. 

Tank007

Údaje o produkte

Výstupný svetelný výkon
do 800 lumenov
Dosvit
do 300m

Súvisiace produkty

(V rovnakej kategórii je 16 ks ďalších produktov)