LED Baterka Olight S1R Baton II, USB nabíjateľný

69,90 €
S DPH
Úvodná stránka

Svetelný tok (sila svietenia): 1000 lumenov

Dosah svetla: 145 metrov

Napájanie: 1x IMR RCR123A 550mAh 3.7V Li-ion akumulátor

Výdrž svietenia maximálny výkon: 1,5 min

Výdrž svietenia minimálny výkon: 8 dní

Farba svetla: Studená biela

Množstvo

LED baterka Olight S1R II je druhá generácia obľúbeného svietidla Olight S1R. Mimoriadne kompaktná LED baterka, dosahuje neuveriteľný maximálny výkon 1000 lúmenov, vďaka vloženému IMR Li-ion akumulátoru s vysokým výkonom a kapacitou 550mAh. Magnetický nabíjateľný koncový mechanizmus je integrovaný do tela svietidla, ktorý vytvára menší profil. Pri zachovaní klasického vzhľadu série Baton, je model S1R II vybavený textúrovaným vzorom úchopovej časti svietidla, ktorý poskytuje pevný úchop pri držaní. Revolučná optika typu TIR, produkuje lúč novej úrovne s vysokou svietivosťou. Olight S1R II je dodávaný aj s magnetickým nabíjacím USB káblom MCC2, ktorý je kompaktnejší a ponúka rýchlejší nabíjací prúd 1A. Indikácia trojfarebnej úrovne výkonu: po zapnutí svietidla indikátor napájania umiestnený v strede bočného spínača zobrazuje úroveň výkonu v troch farbách (zelená: Výkon> 60%, Žltá: Výkon je medzi 10% a 60% Červená: výkon <10%). Séria S1R je najobľúbenejšia kompaktná LED baterka, ktorú máte vždy poruke. Kvôli neuveriteľnému výkonu, skvelému dizajnu a praktickým funkciám, sa radí táto LED baterku medzi špičku svojej triedy. 

 

Parametre:

 • Použitá LED: Cree XLamp XM-L2 LED
 • Farba svetla: Studená biela
 • Životnosť LED: 80000hod.
 • Maximálny výstup LED: 1000 lumenov
 • Dosah svetla: 145 metrov 
 • Vhodné akumulátory/ batérie: 1x IMR RCR123A 550mAh 3.7V Li-ion akumulátor
 • Svietidlo má výrazné ohnisko s postupným prechodom do halo
 • Počet režimov: 6 Režimov - Turbo 100%-30%, 60%-30%, 6%, 1,2%, 0,05%, STROBE
 • Pamäť režimov: Áno
 • Povrch reflektora:  SMO Hladký Leštený
 • TIR optika, pre rovnomerný rozptyl svetla, bez výrazného ohniska
 • Materiál: Zo zliatin odolného leteckého hliníka Premium Type III hard-eloxovaný anti-abrazívny povrch 
 • Farba tela (povrchu) svietidla: Čierna
 • Maximálna výdrž svietenia: TURBO 100% výkon - 1,5min., potom automat. prepne na 30% výkonu - 37min. (max. výkon)
 • Maximálna výdrž svietenia: 8dní. (min. výkon) 
 • Odolnosť voči nárazu: z výšky 1,5m
 • Vodeodolnosť: podla štandardu IPX8
 • Doba svietenia: TURBO 1,5min. (1000lm-100% výkon) - potom automat. prepne na 30% výkonu - 37min., TURBO 1,5min. (600lm-60% výkon) - potom automat. prepne na 30% výkonu - 45min., 3hod.40min. (60lm-6% výkon), 20hod. (12lm-1,2%), 8dní (0,5lm-0,05%) 
 • Rozmery: Celková dĺžka: 6,3cm, Priemer tela: 2,1cm
 • Váha: 51g (s akumulátorom/ batériou)

 

Doživotná záruka na telo svietidla !

 

Obsah balenia:

Svietidlo, 1x Olight IMR RCR123A 550mAh 3.7V Li-ion akumulátor, USB kábel s magnetickou koncovkou, šnúrka na ruku, prenosné látkové vrecko, návod na obsluhu. Balenie obsahuje akumulátor/ batériu.

 

Ovládanie svietidla:

Odskrutkujte veko zadnej batériovej časti svietidla. Vytiahnite žlté plastové zarážky, ktoré chránia akumulátor pri póloch, pred samovybíjaním. Stlačením bočného spínača zapnete svietidlo. Jeho držaním svietidlo začne prepínať jednotlivé svetelné režimy. V zapnutom stave 3-krát rýchlo po sebe stlačte spínač a aktivujete režim STROBE. Deaktivácia prebieha opačným spôsobom. 

Aktivácia režimu TURBO 600lm - v akomkoľvek stave, stlačte spínač 2x rýchlo po sebe.

Aktivácia režimu TURBO 1000lm - v režime TURBO 600lm, stlačte spínač 2x rýchlo po sebe. Pre vrátenie sa do bežných svetelných režimov, podržte stlačený spínač cca 2sec.

 

Nabíjanie:

Priložte k spodnej časti tela svietidla USB kábel s magnetickou koncovkou a druhý koniec USB kábla pripojte napr. do USB rozhranie PC. Nabíjanie je signalizované svietením LED indikátora na nabíjacej magnetickej časti na červeno. Keď je akumulátor v svietidle nabitý, informačná LED svieti na zeleno. Odpojte svietidlo aj nabíjacu stanicu od el. energie.

 

Upozornenie:

Ak tesniace o-krúžky na svietidle javia známky poškodenia, vymeňte ich. Krúžky treba tiež premazávať, aby nedochádzalo k erózii gumy. Pravidelným premazávaním tesniacich o-krúžkov bude vaše svietidlo chránené voči vonkajším vplyvom. Ak svietidlo bliká alebo sa nerozsvieti, môže to byť spôsobené :

- Batérie sú takmer vybité - nabite ich alebo vymeňte.

- Kontakty vo vnútri svietidla sú zanesené - očistite ich a aplikujte Deoxid alebo iný kontaktný prípravok.

- Hlava, telo alebo zadná časť svietidla sú uvoľnené - pridajte lubrikant na tesniace krúžky a dotiahnite pevnú hlavu aj koniec svietidla.

- Batérie vkladajte kladným pólom smerom k hlave svietidla, aby nedošlo k poškodeniu svietidla.

- Li-ion akumulátory nie je vhodné úplne vybíjať z dôvodu skracovania životnosti akumulátora. Pokiaľ spozorujete výrazný pokles svietivosti na Vašom svietidle, treba dať akumulátor nabíjať.

- Svietidlo disponuje veľkým svetelným výkonom. Pri svietení sa nepozerajte do reflektoru a dbajte na to, aby ste ani iným osobám nesvietili priamo do očí.

Údaje o produkte

Výstupný svetelný výkon
do 1000 lumenov
Dosvit
do 200m

Súvisiace produkty

(V rovnakej kategórii je 16 ks ďalších produktov)