LED Baterka Olight M2R Pro Warrior, USB nabíjateľný

129,90 €
S DPH
Úvodná stránka

Svetelný tok (sila svietenia): 1800 lumenov

Dosah svetla: 300 metrov

Napájanie: 1x 21700 akumulátor 3,6V

Výdrž svietenia maximálny výkon: 4,5 min

Výdrž svietenia minimálny výkon: 50 dní

Farba svetla: Denná biela

Množstvo

Taktické svietidlo Olight M2R Pro je nová nabíjateľná taktická LED baterka. Táto LED baterka je osadená LED diódou o výkone až 1800 lúmenov, napájanou jediným vysokým výkonným akumulátorom 21700 s kapacitou 5000 mAh. M2R Pro je vybavená tichým koncovým spínačom s minimálnym hlukom pri kliknutí na taktické účely. Nabíjanie prebieha magneticky, priamo cez zadný taktický spínač. Bočný spínač má podobnú funkciu, ako svietidlá série OLIGHT S, zatiaľ čo koncový spínač je možné prepínať medzi bežnými a taktickými režimami, ktoré umožňujú užívateľovi prístup k Turbo alebo Strobe jediným kliknutím. Vďaka svojej štíhlej hlave a dvojitému vreckovému klipu, je M2R dokonalým taktickým svetlom, ktoré vás bude sprevádzať na akékoľvek dobrodružstvo. Odolný kovový koncovkový spínač, ktorý umožňuje dobíjanie M2R priamo z prepínača, pomocou USB magnetického nabíjacieho kábla OLIGHT. 1x Li-ion akumulátor 21700, napája svietidlo dostatočnou energiou, aby produkovalo až 1800 lúmenov s dlhou dobou prevádzky. Dosvit LED baterky je až 300 metrov a to vďaka výkonnej LED dióde novej generácie. Ako býva zvykom u svietidiel Olight, tak aj LED baterka M2R Pro Warrior, spĺňa triedu odolnosti IPX8. Odoláva nárazom až do 1,5 metra. 

 

Parametre:

 • Použitá LED: 1x High performance LED
 • Farba svetla: Denná biela
 • Životnosť LED: 50000hod.
 • Maximálny výstup LED: 1800 lumenov
 • Dosah svetla: 300 metrov 
 • Vhodné akumulátory/ batérie: 1x 21700 3,6V
 • Svietidlo má výrazné ohnisko s postupným prechodom do halo
 • Počet režimov: 7 Režimov - TURBO 100%, potom automatic. prepne na 42%, 14%, 3%, 1%, 0,06%, STROBE
 • Pamäť režimov: Áno
 • Povrch reflektora: SMO - leštený hladký
 • Materiál: Zo zliatin odolného leteckého hliníka Premium Type III hard-eloxovaný anti-abrazívny povrch  
 • Taktický tlačidlový spínač na konci svietidla s funkciou momentovej aktivácie jemným stlačením    
 • Farba tela (povrchu) svietidla: Čierna
 • Maximálna výdrž svietenia: TURBO 100% 4,5min.+ 750lm 145min. (max. výkon)
 • Maximálna výdrž svietenia: 50dní. (min. výkon) 
 • Pracovné napätie: 2,8 ~ 4,2V
 • Odolnosť voči nárazu: z výšky 1,5m
 • Vodeodolnosť: podľa štandardu IPX-8
 • Doba svietenia: TURBO 100% 1800lm (svieti po dobu 4,5min., potom automatic. prepne na 42% - 750lm 145min), 14% (250lm-hod.), 3% (60lm-40hod), 1% (15lm-130hod.), 0,06% (1lm-50dní.)
 • Rozmery: Celková dĺžka: 136,5mm, Priemer tela: 26,2mm, Priemer hlavy: 29,5mm 
 • Váha: 179g (s akumulátorom/ batériou) 

 

Doživotná záruka na telo svietidla !

 

Obsah balenia:

Svietidlo, klip na opasok, 1x špeciálny Li-ion akumulátor Olight 21700 5000mAh 3,6V ORB-217C50, magnetický USB nabíjací kábel MCC3, šnúrka na zápästie, nylonové púzdro, manuál.

 

Ovládanie svietidla:

BOČNÝ VYPINAC

ZAPNUTIE/ VYPNUTIE: Jedným kliknutím na bočný vypínač zapnete/ vypnete svietidlo. Keď sa svetlo znovu zapne, vráti sa do predtým uloženého režimu.

ZMENA ÚROVNE SVIETENIA: Keď je LED baterka zapnutá, stlačte a podržte bočný spínač a svietidlo začne automaticky svietiť od aktuálnej úrovne jasu, cez režim 1%, 3%, 14% a 42%. Režim sa vyberie, keď je stlačený bočný spínač. (Upozornenie: v režime automatického cyklu sa nenachádza 0,06% a Turbo 100%). 

REŽIM MOONLIGHT 0,06%: Keď je LED baterka vypnutá, stlačte a podržte bočný spínač dlhšie, ako jednu sekundu, aby ste získali prístup do režimu mesačného svitu 0,06%. Ak je režim uložený v pamäti svietidla, jednoducho kliknite na prepínač, čím získate k nemu prístup.

PRIAMY PRÍSTUP K TURBO REŽIMU 100%: Rýchlo dvakrát kliknite na bočný spínač, aby ste získali prístup do vysokého režimu. Dvakrát kliknite na bočný spínač, aby ste vstúpili do Turbo 100% (Turbo sa automaticky prepne po 4,5min.).

STROBE: Rýchlym trojnásobným kliknutím na bočný spínač, prejdite do režimu Stroboskopu. Ak chcete ukončiť tento režim, jednoducho kliknite alebo stlačte a podržte bočný spínač.

ZAMKNUTIE/ ODOMKNUTIE SPÍNAČA: Keď je LED baterka vypnutá, stlačte a podržte bočný spínač (asi 2 sekundy), aby ste vstúpili do režimu blokovania tlačidiel (LED baterka najskôr vstúpi do režimu mesačný svit a potom sa vypne, aby signalizovala režim blokovania). V režime blokovania, stlačte a podržte bočný spínač na menej ako jednu sekundu a červená kontrolka pod bočným spínačom, bude zapnutá na dve sekundy, aby signalizovala, že svetlo je stále v režime blokovania spínača. Ak ho chcete odomknúť, držte bočný spínač dlhšie ako jednu sekundu, kým sa opäť neprepne Ultranízky režim.

 

KONCOVÝ SPÍNAČ

Koncový spínač disponuje štandardnými alebo zdokonalenými taktickými režimami.

SOFT TLAČ: Režim Turbo aktivovaný na chvíľu. (štandard: 750 lumenov, vylepšená taktika: 1800 lumenov)

DEEP TLAČ: Štandardná - Konštantná v režime Turbo. Vylepšený taktický - momentálny Stroboskop.

 

SPÍNAČ MEDZI REŽIMY PREVÁDZKY:

METÓDA 1: Dlhým stlačením koncového spínača a jeho držaním súčasne s bočným spínačom, môžete posunúť úroveň medzi Turbom na konštantný režim (štandardný režim) a momentálnym Stroboskopom. Uvoľnite koncový spínač, aby ste zostali na zvolenom nastavení.

METÓDA 2: Keď svieti LED baterka, stlačte a podržte bočný spínač, aby ste prešli nízkou, strednou a vysokou svietivosťou. Po 3 cykloch, bude cyklus medzi Turbom (štandardný režim) a Strobo. (valepšená taktika). Uvoľnite bočný spínač, aby ste zostali na zvolenom nastavení.

POZNÁMKA: Ak použitý Li-ion akumulátor, nemá najmenší výbíjací prúd 6A, nepodporuje na svieidle Turbo režim 1800lm!!! Ak je koncový spínač nastavený do zdokonaleného taktického režimu, LED baterku nie je možné zapnúť pomocou koncového spínača. Ak sa tak stane, aktivujte koncový spínač, stlačte a podržte bočný spínač, aby ste ho vrátili späť do štandardného režimu. (postupujte podľa metódy 2).

 

Nabíjanie:

Priložte svietidlo k nabíjaciemu magnetickému USB káblu, pripojte USB koncovku kábla napr. k USB rozhraniu PC. Nabíjanie je signalizované svietením LED indikátora na nabíjacom magnetickom konektore na červeno. Keď je akumulátor v svietidle nabitý, informačná LED sa zmení na zeleno.

 

Upozornenie:

Ak tesniace o-krúžky na svietidle javia známky poškodenia, vymeňte ich. Krúžky treba tiež premazávať, aby nedochádzalo k erózii gumy. Pravidelným premazávaním tesniacich o-krúžkov bude vaše svietidlo chránené voči vonkajším vplyvom. Ak svietidlo bliká alebo sa nerozsvieti, môže to byť spôsobené :

- Batérie sú takmer vybité - nabite ich alebo vymeňte.

- Kontakty vo vnútri svietidla sú zanesené - očistite ich a aplikujte Deoxid alebo iný kontaktný prípravok.

- Hlava, telo alebo zadná časť svietidla sú uvoľnené - pridajte lubrikant na tesniace krúžky a dotiahnite pevnú hlavu aj koniec svietidla.

- Batérie vkladajte kladným pólom smerom k hlave svietidla, aby nedošlo k poškodeniu svietidla.

- Li-ion akumulátory nie je vhodné úplne vybíjať z dôvodu skracovania životnosti akumulátora. Pokiaľ spozorujete výrazný pokles svietivosti na Vašom svietidle treba dať akumulátor nabíjať.

- Svietidlo disponuje veľkým svetelným výkonom. Pri svietení sa nepozerajte do reflektoru a dbajte na to, aby ste ani iným osobám nesvietili priamo do očí.

Súvisiace produkty

(V rovnakej kategórii je 16 ks ďalších produktov)