LED Čelovka Acebeam H60, CRI 97 studená a tepla biela

94,90 €
S DPH
Úvodná stránka

Svetelný tok (sila svietenia): 570 lumenov

Dosah svetla: 150 metrov

Napájanie: 1x 18650 3,6V

Výdrž svietenia maximálny výkon: 3,5 hod

Výdrž svietenia minimálny výkon: 37 dní

Farba svetla: 1x Studená biela, 8x Denná biela

Množstvo

Acebeam H60 využíva novú technológiu TRI-R pre vysoké farebné spektrum CRI (> 97), ktoré je čo najbližšie podobné k slnečnému žiareniu. Na rozdiel od iných LED diód je nová technológia LED v H60 do konca s nulovou hodnotou modrého lúča (RG0). Acebeam H60 pri 8x CRI LED produkuje denné biele svetlo, ktoré je pre ľudské oko prirodzenejšie a podanie farieb je vierohodné s reálnymi farbami objektov počas dňa. Denné svetlo CRI (> 97) znižuje únavu očí a zlepšuje celkový vizuálny komfort. Napájanie čelovky zabezpečuje 1x Li-ion 18650 3,6-3,7V akumulátor (nie je obsahom balenia). V hlave čelovky je osadená 1x Hlavná výkonná OSRAM LED so svetelným výstupom 570lm a dosahom svetla 150m, zapustená v TIR optike (slúži pre dokonalý rozptyl svetla aj do priestodu). Farba svetla tejto LED je studená biela. Vedľa nej sa nachádza 8x Sunlike LED CRI (> 97) so svetelným výstupom 380lm a dosahom svetla 80m. Čelovka H60 ponúka nasledovné režimy svietenia - Pre hlavnú 1x OSRAM LED sú to: Turbo 100%, 39%, 16%, 4%, 0,2%. Pre 8x CRI LED sú to: Turbo 100%, 0,5%. Je tu ešte 1 zábleskový režim a to SOS, pri ktorom blikajú všetky osadené LED v čelovke naraz. S Acebeam H60 si môžete kedykoľvek vychutnať prirodzené podanie farieb svetla. Čelový popruh je elastický a príjemne sa nosí na hlave. Z vnútornej strany je potiahnutý 2x silikonovým pásikom pre dokonalé držanie na hlave. Čelovka sa vkladá do gumeného čelového držiaku v ktorom je náklapná smerom hore aj dole. 1x Li-ion 18650 akumulátor 3,6-3,7V (nie je súčasťou balenia) je možné nabíjať priamo v tele čelovky, prostredníctvom rýchleho USB-C portu s nabíjacím prúdom 2A. Spodné veko batériovej časti je ploché, takže čelovka dokáže stáť, podobne ako sviečka. Z opačnej strany tela sa nachádza druhé veko, pod ktorým je ukrytý spomínaný nabíjací USB-C port. Aby ste sa k nemu dostali, je treba odskrutkovať spomínané veko. Reflektor hlavnej LED je vo vyhotovení SMO leštený hladký, pre dokonalý rozptyl svetla do diaľky a spolu s  TIR optikou tvoria dokonalý pár aj pre osvetlenie okolitého priestoru. 8x CRI LED, slúži hlavne na osvetlenie širokého priestoru pred vami. Telo čelovky je vyhotovené podľa vodeodolného štandardu IP68 a je vyrobené zo zliatiny, tvrdeného leteckého hliníka s eloxovaným antireflexným povrchom Premium Type III. Odoláva pádom z výšky 1m. Hlava čelovky sa vyznačuje aj výrazným rebrovým chladením, pre dostatočný odvod tepla a kompaktnou veľkosťou. K dispozícii je pre zapnutie/ vypnutie a zmenu režimov svietenia, je určený iba 1 spínač, umiestnený veľmi prakticky na vrchnej časti čelovky. Ovládanie je jednoduché a ľahko prístupné z každej strany. Ak potrebujete extrémne výkonnú čelovku na behanie, pre poľovné, rybárske či outdoorové aktivity s množstvom režimov svetelného výkonu, potom je Acebeam H60 tou správnou voľbou.

 

Parametre:

 • Použitá LED: 1x OSRAM LED, 8x Sunlike LED CRI (> 97)
 • Farba svetla: 1x Studená biela, 8x Denná biela CRI (> 97)
 • Životnosť LED: 50000hod.
 • Maximálny výstup 1x Hlavná LED: 570lm, 8x CRI LED 380lm
 • Dosah svetla: 1x Hlavná LED: 150m, 8x CRI LED 80m
 • Vhodné akumulátory/ batérie: 1x Li-ion 18650 3,6-3,7V
 • Čelovka má rovnomerne rozptýlený svetelný kužeľ so širokým ohniskom
 • Pamäť režimov: Áno
 • Počet režimov: 8 režimov výkonu - 1x Hlavná LED: TURBO 100%, 39%, 16%, 4%, 0,2%// 8x CRI LED: Turbo 100%, 0,5%// 1x Hlavná + 8x CRI LED zábleskový režim SOS
 • Povrch reflektora: SMO - Leštený hladký
 • Materiál: Zo zliatin odolného leteckého hliníka Premium Type III hard eloxovaný anti-abrazívny povrch  
 • Farba tela (povrchu) svietidla: Čierna
 • Maximálna výdrž svietenia: Pri svietení 1x OSRAM LED 3hod.30min.// Pri svietení 8x CRI LED 2hod.15min. (max. výkon)
 • Maximálna výdrž svietenia:  Pri svietení 1x OSRAM LED 37dní.// Pri svietení 8x CRI LED 14dní. (min. výkon)  
 • Pracovné napätie: 2,75 ~ 4,2V
 • Odolnosť voči nárazu: Z výšky 1m
 • Vodeodolnosť: Podľa štandardu IP68
 • Doba svietenia, meraná na 1x Li-ion ACEBEAM IMR 18650 3100mAh: 1x Hlavná LED - TURBO 100% 570lm (3hod.30min.), 39% 220lm (3hod.45min.), 16% 90lm (9hod.), 4% 20lm (40hod.), 0,2% 1lm (37dní.), SOS (5hod.)// 8x CRI LED - TURBO 100% 380lm (2hod.15min.), 0,5% 2lm (14dní)
 • Rozmery: Celková dĺžka: 8,3cm, Priemer hlavy: 3,2cm, Priemer tela: 2,6cm
 • Váha: 57g (bez akumulátora/ batérie)

 

Obsah balenia:

Čelovka, popruh na hlavu, 2x náhradný O-krúžky, nabíjací USB-C kábel, manuál. Balenie neobsahuje akumulátor/ batériu!

 

Ovládanie svietidla: 

K dispozícii je pre zapnutie/ vypnutie a zmenu svietenia čelovky, určený jeniný spínač, umiestnený na vrchnej časti čelovky. Spínač krátko stlačte pre zapnutie/ vypnutie v jednom z režimov svietenia, buď svieti 1x Hlavná LED alebo svieti 8x CRI LED (záleží od poslednej zvolenej LED, pred vypnutím čelovky).

Rýchlym krátkym stlačením a následným ďalším stlačením a držaním spínača v zapnutom/ vypnutom stave sa začne opakovane (cyklicky) meniť aktivácia buď 1x Hlavná LED alebo potom 8x CRI LED. Stáčí už len pustit stlačený spínač v momente, kedy bude svietiť vami požadovaná LED.

Dlhým stlačením a podržaním spínača vo vypnutom stave na cca 2sek., čelovku zapnete v Ultra-nízkom režime svietenia. 

Turbo 100% režim svietenia - V zapnutom/ vypnutom stave, 2x rýchlo po sebe stlačte spínač. Turbo 100% režim sa dá rovnako aktivovať pri oboch typoch LED (1x Hlavná LED alebo 8x CRI LED). 

Uzamknutie spínača čelovky - Podržte stlačený spínač na cca 5sek., čelovka sa rozsvieti a následne 2x blikne. Spínač je uzamknutý. Teraz sa nachádza v režime, proti nechcenému zapnutiu, napr. pri prevoze v batožine. Odblokovanie sa vykonáva rovnakým spôsobom.

Zmena intenzity svetla 1x Hlavnej LED - V zapnutom stave svietenia 1x Hlavnej LED, držte stlačený spínač cca 3sek., režimy výkonu sa začnú cyklicky meniť v poradí: 4%, 16%, 39%. V požadovanom režime svietenia, stačí len pustiť stlačený spínač.

Zmena intenzity svetla 8x CRI LED - V zapnutom stave svietenia 8x CRI LED, svieti čelovka v 100% režime svietenia.

Ultra-nízky režim svietenia 8x CRI LED - Dlhým stlačením a podržaním spínača na cca 2sek. vo vypnutom stave, aktivuje spomínaný režim.

Pre zvolenie zábleskového režimu SOS - 3x rýchlo po sebe stlačte spínač v zapnutom/ vypnutom stave.

 

Nabíjanie: 

Li-ion akumulátor 18650 (nie je súčasťou balenia) sa nabíja priamo v tele čelovky. Odskrutkujte veko z bočnej strany tela čelovky, označeným z bočnej strany symbolom USB-C. Pod krytkou sa nachádza nabíjací USB-C port. Pripojte priložený nabíjací USB-C kábel k čelovke a druhý koniec USB kábla, pripote napr. k USB rozhraniu PC. Začne nabíjanie, signalizované svietením indikačnej LED pri USB-C konektore na červeno. Plné nabitie je signalizované zmenou červenej farby na zelenú. Odpojte nabíjací USB-C kábel od čelovky a dôkladne uzavrite bočné veko nabíjacieho portu na tele čelovky. 

 

Upozornenie:

Ak tesniace o-krúžky na svietidle javia známky poškodenia, vymeňte ich. Krúžky treba tiež premazávať, aby nedochádzalo k erózii gumy. Pravidelným premazávaním tesniacich o-krúžkov bude vaše svietidlo chránené voči vonkajším vplyvom. Ak svietidlo bliká alebo sa nerozsvieti, môže to byť spôsobené :

- Batérie sú takmer vybité - nabite ich alebo vymeňte.

- Kontakty vo vnútri svietidla sú zanesené - očistite ich a aplikujte Deoxid alebo iný kontaktný prípravok.

- Batérie vkladajte kladným pólom smerom k hlave svietidla, aby nedošlo k poškodeniu svietidla.

- Li-ion akumulátory nie je vhodné úplne vybíjať z dôvodu skracovania životnosti akumulátora. Pokiaľ spozorujete výrazný pokles svietivosti na Vašom svietidle, treba dať akumulátor nabíjať.

- Svietidlo disponuje veľkým svetelným výkonom. Pri svietení sa nepozerajte do reflektoru a dbajte na to, aby ste ani iným osobám nesvietili priamo do očí. 

Acebeam

Údaje o produkte

Výstupný svetelný výkon
do 600 lumenov
Dosvit
do 200m

Súvisiace produkty

(V rovnakej kategórii je 16 ks ďalších produktov)