LED Baterka Olight PL-PRO VALKYRIE

155,00 €
S DPH
Úvodná stránka

Svetelný tok (sila svietenia): 1500 lumenov

Dosah svetla: 280 metrov

Napájanie: vstavaný nabíjateľný Li-POL akumulátor s kapacitou 900mAh 3,6V

Výdrž svietenia maximálny výkon: 1,5 min

Výdrž svietenia minimálny výkon: 90 min

Farba svetla: Denný odtieň svetla

Množstvo

Olight PL-PRO Valkyrie je výkonnejšia a k tomu aj nabíjateľná verzia, najsilnejšieho kompaktného zbraňového svietidla PL-2 Valkyrie. Osadená výkonná CREE XHP35 HI LED v dennom odtieni svetla, prináša maximálny svetelný výkon 1500lm, na ktorý dokáže svietiť 1,5min., potom automat. prepne na nižší režim svietenia 600lm. Svietidlo používa ako zdroj energie, vstavaný nabíjateľný Li-Po akumulátor s kapacitou 900mAh 3,6V. Nabíja sa pomocou priloženého USB kábla so špeciálnym magnetickým konektorom, ktorý sa k svietidlu magneticky pripne zo spodnej strany. Priebeh nabíjania je signalizovaný svietením signalizačnej LED na červeno, pri plnom nabití sa farba indikácie zmení na zelenú. Je vybavené sklíčkom s TIR otikou, ktorá spoločne s výkonnou LED, poskytuje dosah svetla 280m, ktorý je stále aj dostatočne široký na to, aby ste mohli vidieť aj do priestoru. Sú odstránené akékoľvek mŕtve miesta v tme priestoru. Robustný a pohodlný systém rýchleho uchytenia a uvoľnenia pomocou páčky, umožňuje ľahké držanie svietidla na ľubovoľnej strelnej zbrani s koľajnicou typu 1913 alebo Glock. Magnetický diaľkový tlakový spínač sa pripája k magnetickému nabíjaciemu portu zo spodnej strany, čo robí PL-PRO ideálnym svietidlom na použitie so zbraňou. Obojstranný prepínač, umožňuje užívateľovi naďalej ovládaniať svietidlo pravou aj ľavou rukou - pomocou oboch spínačou. Ste schopný aktivovať svietidlo i v situácii, kedy sa nachádzate pod vysokým stresom. Olight PL-PRO Valkyrie je vysoko výkonné zbraňové svietidlo, ktoré dobre poslúži aj na sebaobranu, kedy protivníka oslepíte zábleskovým režimom STROBE v tesnej blízkosti. Zároveň ponúka extrémne dlhú vzdialenosť svietenia a kompaktnosť pre použitie na krátkej zbrani.

 

Parametre:

 • Použitá LED: CREE XHP35 HI LED
 • Farba svetla: Denný odtieň svetla
 • Životnosť LED: 80000hod.
 • Maximálny výstup LED: 1500 lumenov
 • Dosah svetla: 280 metrov 
 • Vhodné akumulátory/ batérie: Vstavaný nabíjateľný Li-Po akumulátor s kapacitou 900mAh 3,6V
 • Svietidlo má výrazne širšie ohnisko s postupným prechodom do halo
 • Počet režimov: 3 Režimy - 100% - potom automat. prepne na 40%, STROBE
 • Pamäť režimov: Nie
 • Povrch reflektora:  SMO Hladký Leštený
 • Materiál: Zo zliatin odolného leteckého hliníka Premium Type III hard-eloxovaný anti-abrazívny povrch 
 • Farba tela (povrchu) svietidla podľa výberu: Čierna alebo piesková
 • Maximálna výdrž svietenia: 1,5min., potom automat. prepne na nižší režim 45min. (max. výkon)
 • Maximálna výdrž svietenia: 90min. (min. výkon) 
 • Odolnosť voči nárazu: z výšky 1m
 • Vodeodolnosť: podla štandardu IPX-6
 • Doba svietenia: 100% (1500lm-1,5min.), potom automat. prepne na nižší režim 40% (600lm-45min.)
 • Rozmery: Celková dĺžka: 8,3cm, Priemer tela: 3,6cm, Priemer hlavy: 3,2cm
 • Váha: 92g (bez akumulátora/ batérie)

 

Doživotná záruka na telo svietidla !

 

Obsah balenia:

Svietidlo, 1x Picatinny lištu s páčkovým mechanizmom upnutia, 1x nabíjací magnetický USB kábel 1A MCC (nie je kompatibilný s PL-MINI), 1x T6/ T8 kľúč, vstavaný nabíjateľný Li-Po akumulátor s kapacitou 900mAh 3,6V, náhradná kovová zarážka. Balenie obsahuje akumulátor/ batériu.

 

Ovládanie svietidla:

Stále svietenie: Rýchlo kliknite niektorým zo spínačov pre zapnutie svietidla s úrovňou jasu, uloženou v pamäti. Opätovným kliknutím, vypnete svietidlo. Keď je svietidlo vypnuté, rýchlo kliknite dvakrát pre vstup do režimu vysokého jasu 100%.

Krátkodobé zapnutie: Stlačením a podržaním jedného z vypínačov zapnete svietidlo, uvoľnením spínača vypnete svietidlo.

Zmena úrovne jasu: Rýchlym dvojitým kliknutím na ľubovoľný prepínač, zmeníte jas medzi vysokým a nízkym režimom.

Strobe: Súčasným stlačením oboch prepínačov, aktivujete Stroboskop. V Strobo režime, jedným kliknutím na prepínač alebo stlačením oboch spínačov súčasne, vypnete svetlo.

Uzamknutie/ Odomknutie: Stlačte a podržte ktorýkoľvek zo spínačov približne na pol sekundy, potom stlačte a podržte druhý spínač na približne dve sekundy, kým sa svietidlo nevypne. V režime uzamknutia, kliknite na ktorýkoľvek spínač a svietidlo sa zapne (100 lumenov); V režime uzamknutia stlačte a podržte oba spínače súčasne na približne dve sekundy, kým sa nezvýši jas, čím opustíte režim uzamknutia.

 

Nabíjanie:

Magnetický nabíjací konektor sa nachádza zo spodnej strany svietidla, funguje aj ako magnetický držiak tlakového spínača. Akumulátor v tele svietidla je nabíjaný pomocou priloženého USB kábla s magnetickým konektorom. Koncová časť svietidla sa len priloží k magnetickému konektoru a magneticky sa spoja. USB časť kábla pripojte k priloženému adaptéru na 230V alebo k USB rozhraniu PC. Prebieha nabíjanie akumulátora v tele svietidla, zobrazované svietením indikačnej LED na červeno v oblasti kábla a magnetického konektora. Plné nabitie akumulátora je signalizované svietením indikačnej LED na zeleno. Odpojte micro USB kábel.

 

Upozornenie:

Ak tesniace o-krúžky na svietidle javia známky poškodenia, vymeňte ich. Krúžky treba tiež premazávať, aby nedochádzalo k erózii gumy. Pravidelným premazávaním tesniacich o-krúžkov bude vaše svietidlo chránené voči vonkajším vplyvom. Ak svietidlo bliká alebo sa nerozsvieti, môže to byť spôsobené :

- Batérie sú takmer vybité - nabite ich alebo vymeňte.

- Kontakty vo vnútri svietidla sú zanesené - očistite ich a aplikujte Deoxid alebo iný kontaktný prípravok.

- Hlava, telo alebo zadná časť svietidla sú uvoľnené - pridajte lubrikant na tesniace krúžky a dotiahnite pevnú hlavu aj koniec svietidla.

- Batérie vkladajte kladným pólom smerom k hlave svietidla, aby nedošlo k poškodeniu svietidla.

- Li-ion akumulátory nie je vhodné úplne vybíjať z dôvodu skracovania životnosti akumulátora. Pokiaľ spozorujete výrazný pokles svietivosti na Vašom svietidle, treba dať akumulátor nabíjať.

- Svietidlo disponuje veľkým svetelným výkonom. Pri svietení sa nepozerajte do reflektoru a dbajte na to, aby ste ani iným osobám nesvietili priamo do očí.

Údaje o produkte

Výstupný svetelný výkon
do 2000 lumenov
Dosvit
do 300m

Súvisiace produkty

(V rovnakej kategórii je 16 ks ďalších produktov)