LED Baterka Acebeam X50 8x XHP70.2 LED, Li-ion Battery pack 10,8V 4250mAh - DW (Denná biela)

445,00 €
S DPH
Úvodná stránka

Svetelný tok (sila svietenia): 38 000 lumenov

Dosah svetla: 750 metrov

Napájanie: Vstavaný akumulátor

Výdrž svietenia maximálny výkon: 1,5 h

Výdrž svietenia minimálny výkon: 24 h

Farba svetla: Denná biela 5000K

Množstvo

Acebeam X50 je ručná LED baterka s maximálnym svetelným výkonom až 38000lm. V hlave svietidla, využíva osadenú 8x extrémne výkonnú Cree XHP70.2 LED. Dosvieti na veľkú vzdialenosť, až 750m. Svietidlo je napájané na vstavaný battery pack s kapacitou 4250m Ah 10,8V, ktorý sa nabája cez USB-C port. Svietidlo viete využiť aj ako záložný zdroj energie - Power bank. Viete tak ľahko nabiť, napr. mobilný telefón, tablet, atď. Ponúka 7 úrovní výstupu: TURBO 100%, 63%, 35%, 16%, 6%, 2%, 0,6% +  1 zábleskový režim Strobe. LED baterka Acebeam X50 je ideálne svietidlo na osvetlenie veľkých vzdialenosti a širokého priestoru. Na ovládanie svietidla je určený jeden bočný prepínač, ktorý poskytuje prístup ku všetkým režimom svietenia, jednou rukou pre intuitívne a rýchle ovládanie. K dispozícii je tiež možnosť mechanického uzamknutia tlačidla, ktorá zabraňuje náhodnej aktivácii LED baterky, napr. pri prevoze v batožine. Vedľa spínača sa nachádza malá farebná indikačná LED, ktorá včas zmenou farby, upozorní na takmer vybitý akumulátor. Na výber v našej ponuke e-shopu, máte buď studenú bielu farebu svetla 6500K alebo neutrálnu bielu (dennú farbu) farbu 5000K. Denné svetlo je prirodzenejšie pre ľudské oko a aj podanie farieb je vierohodnejšie, ako pri studenom odtieni svetla. Aj keď výber odtieňa svetla,  závisí od osobných preferencií, medzi týmito dvomi farbami, existujú určité rozdiely. X50 je možné ľahko nabiť, zapojením do rýchleho nabíjacieho USB-C portu. Plne vybitý vstavaný Li-ion akumulátor s kapacitou 4250mAh je nabitý za menej ako 2hod. USB-C port môžete použiť aj na napájanie/ dobíjanie externých zariadení, funkcia Power banku. Tak môžete ľahko nabíjať napr. mobilné telefóny a ďalšie elektronické zariadenia. Bežne sa toto svietidlo používa v mnohých oblastiach, ako je najme vyhľadávanie a záchrana, kempovanie, turistika, atď. Acebeam X50 sa stane vaším neporaziteľným spoločníkom a prinesie vám jedinečnú atmosféru osvetlenia širokého priestoru.

 

Parametre:

 • Použitá LED: 8x CREE XHP70.2 LED
 • Farba svetla: Denná biela 5000K
 • Životnosť LED: 50000hod.
 • Maximálny výstup LED: 38 000 lumenov
 • Dosah svetla: 750 metrov 
 • Vhodné akumulátory/ batérie: Vstavaný battery pack s kapacitou 4250mAh 10,8V
 • Svietidlo má výrazne široké ohnisko
 • Počet režimov: 8 Režimov - TURBO 100%, 63%, 35%, 16%, 6%, 2%, 0,6%, STROBE
 • Pamäť režimov: Áno
 • Povrch reflektora: SMO - leštený hladký
 • Materál: Zo zliatin odolného leteckého hliníka Premium Type III hard-eloxovaný anti-abrazívny povrch 
 • Farba tela (povrchu) svietidla: Čierna 
 • Maximálna výdrž svietenia: TURBO 100% 1hod.30min., pri optimálnych teplotných podmienkach - Tepelná ochrana prosti prehriatiu pri dosiahnutí 65°C je 40 sek. (max. výkon)
 • Maximálna výdrž svietenia: 24hod. (min. výkon) 
 • Doba svietenia: 40sek.-1hod.30min (38000lm - TURBO 100%), 1hod.45min. (24000lm - 65%), 1hod.50min. (13500lm - 35%), 2hod. (6200lm - 16%), 3hod.40min. (2150lm - 6%), 11hod. (600lm - 2%), 24hod. (200lm - 0,6%), STROBE 1hod.45min. (12000lm - 30%)
 • Odolnosť voči nárazu: Z výšky 1m
 • Vode odolnosť: Podla štandardu IP66
 • Rozmery: Celková dĺžka: 13,5cm, Priemer hlavy: 7,5cm, Telo: 5,4cm
 • Váha: 697,1g (so vstavaným akumulátorom)

 

Obsah balenia: 

Svietidlo, úchopový držiak, nabíjací adaptér do el. siete, 1x vstavaný Li-ion akumulátor 4250mAh 10,8V, USB-C nabíjací kábel, nylonové púzdro, 2x náhradný tesniaci O-krúžok, šnúrka na zápästie, manuál.

 

Ovládanie svietidla:

Acebeam X50 používa svoje vlastné používateľské rozhranie, ktoré je veľmi jednoduché. Na výber máte 7 Režimov - TURBO 100%, 65%, 35%, 16%, 6%, 2%, 0,6% + zábleskový režim STROBE. 

Z vypnutho stavu - Jedno stlačenie spínača, pre posledný zvolený režim svietenia.

Dvakrát rýchle stlačenie spínača - Aktivujete Turbo 100% režim svietenia

Trojité stlačenie spínača náhle po sebe - Slúži pre aktiváciu zábleskového režimu Strobe.
Pri stlačení a podržaní spínača vo vypnutom stave - Navolíte Ultra nízky režim svietenia.

 

V polohe zapnuté ON:
Jedno stlačenie spínača sa LED baterka vypne.
Dvojité rýchle stlačenie spínača, aktivujete Turbo 100% režim (opakovaným dvojitým stlačením spínača sa vrátite do predtým použitého režimu)

 

Trojité kliknutie spínača, slúži pre aktiváciu režimu Strobe.
Stlačenie a následné podržanie spínača, slúži pre cyklické prechádzanie režimami svietenia, od nízkeho k vysokému a následne znova od nízkeho k vysokému, počas celej doby držania spínača.

 

Priamy prístup k nasledovným režimom:
Turbo 100%: 2x rýchlo po sebe stlačte spínač v zapnutom alebo vypnutom stave.
Do Ultra nízkeho režimu sa dostanete, stlačením a podržaním spínača z vypnutého stavu.
Do zábleskového režimu STROBE sa dostanete trojitým rýchlim stlačením spínača pri vypnutom alebo zapnutom stave.

Indikácia stavu vybitia vstavané Li-ion akumulátora:

Vedľa spínača je umiestnená LED kontrolka. Zelené svietenie znamená 30-100% zostávajúcej kapacity akumulátora
Červené svietenie = 10-30% zostávajúcej kapacity akumulátora
Červené blikanie = Menej ako 10% (v tomto bode, treba už radšej dobiť akumulátor) zostávajúcej kapacity akumulátora

Uzamknutie spínača - Robí sa mechanicky, posuvným bežcom pod spínačom (je braficky znázornené na svietidle). 

 

Nabíjanie:

Nevybíjajte vstavaný Li-ion akumulátor v svietidle, až do úplného vybitia, môže dojsť k jeho nenávratnému poškodeniu!!

Na nabíjanie spoločnosť Acebeam pribalila výkonný nabíjací adaptér do el. siete s USB-C portom. Stačí propojiť nabíjací adaptér do USB-C portu, ktorý je umiestnený v bočnej koncovej časti tela svietidla. Nabíjanie je signalizované svietením indikačnej LED na červeno. Plné nabitie je signalizované zmenou indikačnej farby na zelenú. Odpojte nabíjací USB-C kábel a správne zaklopte gumenú krytku USB-C konektora.

 

Funkcia vybíjania Power bank:

Vstavaný Li-ion akumulátor s kapacitou 4250mAh 10,8V vo svietidle X50 je možné použiť aj ako záložný zdroj energie, pre nabíjanie externých zariadení, ako sú napr. mobilné telefóny, tablety, atď. Nabíjací prúd je až 2A, takže vaše externé zariadenie (mobil, tablet), bude rýchlo nabité. Stačí len do USB-C portu, ktorý je umiestnený v bočnej koncovej časti tela svietidla X50, pripojiť USB-C kábel a následne pripojiť napr. váš mobil. Nabíjanie je zobrazované na displeji externého zariadenia (napr. mobil). 

 

Upozornenie:

Ak tesniace o-krúžky na svietidle javia známky posškodenia, vymente ich. Krúžky treba tiež premazávať akby nedochádzalo k erózii gumy. Pravidelným premazávaním tesniacich o-krúžkov bude vaše svietidlo chránené voči vonkajším vplyvom. Ak svietidlo bliká alebo sa nerozsvieti, môže to byť spôsobené :

- Batérie sú takmer vybité - nabite ich alebo vymeňte.

- Kontakty vo vnútry svietidla sú zanesené - očistite ich a aplikujte     Deoxid alebo iný kontaktný prípravok.

- Hlava, telo alebo zadná časť svietidla sú uvoľnené - pridajte lubrikant na tesniace krúžky a dotiahnite pevnú hlavu aj koniec svietidla.

- Batérie vkladajte kladným pólom smerom k hlave svietidla aby nedošlo k poškodeniu svietidla.

- Li-ion akumulátory nie je vhodné úplne vybíjať z dôvodu skracovania životnosti akumulátora. pokiaľ spozorujete výrazný pokles svietivosti na Vašom svietidle treba dať akumulátor nabíjať.

- Svietidlo disponuje veľkým svetelným výkonom. Pri svietení sa nepozerajte do reflektoru a dbajte na to, aby ste ani iným osobám nesvietili priamo do očí. 

Acebeam

Údaje o produkte

Výstupný svetelný výkon
10 000 lumenov a viac
Dosvit
do 800m

Súvisiace produkty

(V rovnakej kategórii je 16 ks ďalších produktov)