LED Baterka IMALENT DD2R v.2

74,90 €
S DPH
Úvodná stránka

Svetelný tok (sila svietenia): 1065 lumenov

Dosah svetla: 250 metrov

Napájanie: 1x 18650 alebo 2x CR123

Výdrž svietenia maximálny výkon: 2 hod

Výdrž svietenia minimálny výkon: 250 hod

Farba svetla: Studená biela

Množstvo

IMALENT DD2R v.2 je novšia verzia, ktorá má nový design a displej, ktorý má modré podsvietenie a je citlivejší na dotyk prstu. DD2R v.2 je LED svietidlo, ktoré sa ovláda dotykovým displejom umiestneným na hlave svietidla. Svietidlo sa zapína podržaním spínača na hlave svietidla, vedľa nabíjacieho portu. Po zapnutí svietidla sa aktivuje displej na ktorom je možné regulovať výkon alebo aktivovať režim STROBO alebo SOS. Displej sa automaticky po 30 sekundách prepne do úsporného režimu, stlačením spínača sa displej znovu aktivuje. Na displeji sa nachádza stupnica výkonu, ktorá sa skladá zo 6 častí, ďalej sa na displeji nachádzajú dve signalizácie akumulátora, ktoré sú znázornené akumulátorom s 3 časťami, ktoré signalizujú aktuálnu kapacitu akumulátora (signalizácia na ľavo) a nabíjanie akumulátora (signalizácia na pravo), podržaním (cca. 4 sekundy) ON/OFF na displeji sa aktivuje režim STROBO, prechod do režimu SOS sa vykonáva opätovným podržaním spínača a tak isto sa prechádza aj do stáleho svietenia. Svietidlo sa vypína podržaním spínača pri nabíjacom porte. Svietidlo je možné napájať dvoma jednorazovými CR123 batériami alebo jedným akumulátorom typu 18650 Li-ion 3,7V. V reflektore svietidla je osadená XM-L2 LED s výkonom až 1065 lumenov. Dosah svetla je cez 250 metrov. Nabíjanie akumulátora cez svietidlo je jednoduché, stačí do svietidla a do elektrickej siete (do elektrickej siete je potrebné pripojiť sieťový USB adaptér) alebo počítača pripojiť priložený USB kábel, na svietidle sa aktivuje displej na ktorom začne blikať signalizácia nabíjania.

Parametre:

 • Použitá LED: Cree XM-L2 LED
 • Životnosť LED: 50000 h
 • Maximálny výstup LED: 1065 lumenov
 • Dosah svetla: do 250 metrov
 • Vhodné akumulátory/batérie: 1x 18650/ 2x CR123
 • Svietidlo má výrazne ohnisko s postupným prechodom do halo
 • Počet režimov: 3 režimy: Plynulá regulácia výkonu, SOS, STROBO
 • Pamäť režimov: Áno
 • Povrch reflektora: SMO Hladký leštený
 • Materiál: Zo zliatin odolného leteckého hliníka Premium Type II hard-eloxovaný anti-abrazívny povrch  
 • Farba tela (povrchu) svietidla: Čierna
 • Maximálna výdrž svietenia: 2 hod (max. výkon)  
 • Maximálna výdrž svietenia: 250 hod (min. výkon) 
 • Odolnosť voči nárazu: z výšky 1,5m
 • Vodeodolnosť: podľa štandardu IPX-8
 • Doba svietenia: 2hod. (1065lm-100% výkon), 7hod. (885lm-88,5% výkon), 25hod. (225lm-23% výkon), 250hod. (5lm-0,5% výkon)
 • Rozmery: Celková dĺžka: 14,5cm, Priemer tela: 2,54cm, Priemer hlavy: 3,6cm
 • Váha: 142g (bez akumulátora/batérie)

Obsah balenia:

Svietidlo, USB kábe, púzdro, manuál. Balenie neobsahuje akumulátor / batériu.

Ovládanie svietidla:

Svietidlo sa zapína podržaním spínača na hlave svietidla, vedľa nabíjacieho portu. Po zapnutí svietidla sa aktivuje displej, na ktorom je možné regulovať výkon alebo aktivovať režim STROBO alebo SOS. Displej sa automaticky po 30 sekundách prepne do úsporného režimu, stlačením spínača sa displej znovu aktivuje. Na displeji sa nachádza stupnica výkonu, ktorá sa skladá zo 6 častí, ďalej sa na displeji nachádzajú dve signalizácie akumulátora, ktoré sú znázornené akumulátorom s 3 časťami, ktoré signalizujú aktuálnu kapacitu akumulátora (signalizácia na ľavo) a nabíjanie akumulátora (signalizácia na pravo), podržaním (cca. 4 sekundy) ON/OF na displeji sa aktivuje režim STROBO, prechod do režimu SOS sa vykonáva opätovným podržaním spínača a tak isto sa prechádza aj do stáleho svietenia. Svietidlo sa vypína podržaním spínača pri nabíjacom porte. Svietidlo je možné napájať dvoma jednorazovými CR123 batériami alebo jedným akumulátorom typu 18650 Li-ion 3,7V. Nabíjanie akumulátora cez svietidlo je jednoduché, stačí do svietidla a do elektrickej siete (do elektrickej siete je potrebné pripojiť sieťový USB adaptér) alebo počítača pripojiť priložený USB kábel, na svietidle sa aktivuje displej na ktorom začne blikať signalizácia nabíjania.

Upozornenie:

Ak tesniace o-krúžky na svietidle javia známky poškodenia, vymeňte ich. Krúžky treba tiež premazávať, aby nedochádzalo k erózii gumy. Pravidelným premazávaním tesniacich o-krúžkov bude vaše svietidlo chránené voči vonkajším vplyvom. Ak svietidlo bliká alebo sa nerozsvieti, môže to byť spôsobené :

- Batérie sú takmer vybité - nabite ich alebo vymeňte.

- Kontakty vo vnútri svietidla sú zanesené - očistite ich a aplikujte Deoxid alebo iný kontaktný prípravok.

- Hlava, telo alebo zadná časť svietidla sú uvoľnené - pridajte lubrikant na tesniace krúžky a dotiahnite pevnú hlavu aj koniec svietidla.

- Batérie vkladajte kladným pólom smerom k hlave svietidla, aby nedošlo k poškodeniu svietidla.

- Li-ion akumulátory nie je vhodné úplne vybíjať z dôvodu skracovania životnosti akumulátora. Pokiaľ spozorujete výrazný pokles svietivosti na Vašom svietidle, treba dať akumulátor nabíjať.

- Svietidlo disponuje veľkým svetelným výkonom. Pri svietení sa nepozerajte do reflektoru a dbajte na to, aby ste ani iným osobám nesvietili priamo do očí. 

Imalent

Údaje o produkte

Výstupný svetelný výkon
do 1000 lumenov
Dosvit
do 300m

Súvisiace produkty

(V rovnakej kategórii je 16 ks ďalších produktov)