LED Baterka Olight Warrior X Turbo KIT, USB nabíjateľné

229,90 €
S DPH
Úvodná stránka

Svetelný tok (sila svietenia): 1100 lumenov

Dosah svetla: 1000 metrov

Napájanie: 1x 21700 akumulátor 3,6V

Výdrž svietenia maximálny výkon: 6,5 min

Výdrž svietenia minimálny výkon: 12,5 hod

Farba svetla: Denná biela

Množstvo

Warrior X Turbo je nová LED baterka, ktorá produkuje ďalekosiahly svetelný lúč. Vo svojej kompaktnej veľkosti, prináša Warrior X Turbo maximálny výkon 1100 lúmenov, svetelný lúč dosahuje dosvit 1000 metrov a maximálnu výdrž nepretržitého svietenia na akumulátor 21700 12,5 hodiny. Nesie rôzne vlastnosti série Warrior X. Jednoduchý a agresívny dizajn, ktorou potvrdzuje svoju taktickú identitu. Magnetický koncový spínač, slúži tiež ako spojovací port pre magnetický nabíjací kábel a magnetický diaľkový tlakový spínač. Koncový diel je navyše tvarovaný tak, aby bezpečnejšie zapadol do diaľkového tlakového spínača. Vďaka skvelému výkonu a bohatému príslušenstvu je Warrior X Turbo ideálnou LED baterkou pre poľovné účely, pátranie, záchranu a outdoorové aktivity. Veľmi odolné telo s protišmykovou textúrou je vyrobené z leteckého hliníka, pokrytého tvrdou eloxáciou typu III. Systém O-krúžkov zaručuje, že spojenia sú úplne vodotesné. Hlava LED baterky je navyše chránená z prednej strany, oceľovou korunkou. Sklo, ktoré chráni reflektor spolu s LED diódou je vyrobené z borosilikátového skla, ktoré je vysoko odolné proti pádom a tepelným šokom. Srdcom svietidla je pokroková elektronika, ktorá riadi spotrebu energie smerujúcu na LED diódu. Vďaka nemu svieti Warrior X Turbo vo zvolenom režime rovnakou silou, až do úplného vybitia akumulátora. Elektronický systém chráni pred prehriatím LED diódy v najvyššom režime, ktorý po 6,5 minútach zníži prúd a stabilizuje svetlo na úrovni 600 lúmenov. Prepínač na zadnej strane svietidla, funguje takmer nehlučne, čo umožňuje použitie LED baterky na taktické operácie. Model Warrior X Turbo je napájaná pomocou nabíjateľného 1x Li-ion akumulátora 21700, ktorý je možné nabíjať priamo v tele LED baterky, pomocou špeciálneho nabíjacieho magnetického USB kábla Olight MCC3 2A (súčasť balenia). Li-ion akumulátor 21700 sa vyznačujú stabilnou prevádzkou v širokom rozmedzí teplôt, nevykazujú ani tendenciu k samovybíjaniu (životnosť 10 rokov), čo z neho robí ideálnu voľbu pre vojenské, policajné, a záchranárske akcie. Indikácia v zadnom spínači, vás informuje o nízkej úrovni nabitia akumulátora opakovanými vibráciami. LED baterka spĺňa normu tesnosti IPX-8 (plná odolnosť voči trvalému ponoreniu) a je odolná voči pádom z výšky 1,5m. Je to neuveriteľne výkonná a kompaktná LED baterka, ktorá v svojich priaznivých rozmeroch, ukrýva taký výkon!

 

Parametre:

 • Použitá LED: Hight performance LED
 • Farba svetla: Denná biela
 • Životnosť LED: 50000hod.
 • Maximálny výstup LED: 1100 lumenov
 • Dosah svetla: 1000 metrov 
 • Vhodné akumulátory/ batérie: 1x 21700 3,6V
 • Svietidlo má výrazné ohnisko s postupným prechodom do halo
 • Počet režimov: 5 Režimov - Turbo 100%, 55%, 27%, 14% 
 • Pamäť režimov: Áno
 • Povrch reflektora:  SMO Hladký leštený
 • Materiál: Zo zliatin odolného leteckého hliníka Premium Type III hard-eloxovaný anti-abrazívny povrch 
 • Úderný ráfik z nerezovej ocele, naskrutkovaný na reflektor svietidla (vhodný pre boj zblízka, odstrániteľný) 
 • Taktický, magnetický tlačidlový spínač na konci svietidla s funkciou momentovej aktivácie aj jemným stlačením (indikácia stavu akumulátora vibrovaním)    
 • Farba tela (povrchu) svietidla: Čierna
 • Maximálna výdrž svietenia: LEVEL 1: TURBO 100% 6,5min.+105min. (max. výkon)
 • Maximálna výdrž svietenia: LEVEL 2: 150lm 12hod.30min. (min. výkon) 
 • Odolnosť voči nárazu: Z výšky 1,5m
 • Vodeodolnosť: podla štandardu IPX-8
 • Doba svietenia: LEVEL 1: 6,5min. (TURBO 1100lm-100% výkon) + 105min. (600lm-55% výkon) + 27min. (300lm-27% výkon) + 52min// LEVEL 2: 12hod.30min. (150lm-14% výkon)
 • Rozmery: 15,7cm, Priemer tela: 2,62cm,  Priemer hlavy: 5,8cm
 • Váha: 294g (bez akumulátora/ batérie)

 

Doživotná záruka na telo svietidla !

 

Obsah balenia:

Svietidlo, 1x Li-ion akumulátor Olight 21700 5000mAh 3,6V, nabíjací USB kábel s magnetickým konektorom, taktický prstenec pre cigaretový úchop, kovový klip za opasok, šnúrka na zápästie, taktická diaľková spúšť, zelený filter, modrý filter, magnetická montáž X-WM03, manuál.

 

Ovládanie svietidla:

Warrior X TURBO ponúka rôzne režimy svietenia, ľahkým stlačením alebo silnejším stlačením koncového tlačidla.

Ľahko stlačte koncový spínač, aby ste dosiahli slabý svetelný výkon alebo stlačte silnejšie koncový spínač, aby ste dosiahli vysoký svetelný výkon. Jedným kliknutím (rýchlym kliknutím a uvoľnením), koncovým spínačom zapnete alebo vypnete svietidlo. Keď stlačíte a podržíte spínač, svietidlo bude v režime len počas držania spínača; pri uvoľnení koncového spínača sa vypne.

 

Nabíjanie:

Akumulátor v tele svietidla je nabíjaný pomocou priloženého USB kábla s magnetickým konektorom. Koncová časť svietidla s taktickým spínačom sa len priloží k magnetickému konektoru a magneticky sa spoja. USB časť kábla pripojte napr. k USB rozhraniu PC. Prebieha nabíjanie 1x Li-ion akumulátora 21700 v tele svietidla, zobrazované svietením indikačnej LED na červeno v oblasti magnetického konektora. Plné nabitie akumulátora je signalizované svietením indikačnej LED na zeleno. Odpojte USB kábel.

Upozornenie na vybitý akumulátor vibrovaním:
Pomáha upozorniť, ak je akumulátor takmer vybitý:

Energia v akumulátore  30% (vibruje 1x každých 5min.)

Energia v akumulátore < 10% (vibruje 1x každú 1min.)

Energia v akumulátore < 5% (vibruje 6x každú 1min.)

 

Upozornenie:

Ak tesniace o-krúžky na svietidle javia známky poškodenia, vymeňte ich. Krúžky treba tiež premazávať, aby nedochádzalo k erózii gumy. Pravidelným premazávaním tesniacich o-krúžkov bude vaše svietidlo chránené voči vonkajším vplyvom. Ak svietidlo bliká alebo sa nerozsvieti, môže to byť spôsobené :

- Batérie sú takmer vybité - nabite ich alebo vymeňte.

- Kontakty vo vnútri svietidla sú zanesené - očistite ich a aplikujte Deoxid alebo iný kontaktný prípravok.

- Hlava, telo alebo zadná časť svietidla sú uvoľnené - pridajte lubrikant na tesniace krúžky a dotiahnite pevnú hlavu aj koniec svietidla.

- Batérie vkladajte kladným pólom smerom k hlave svietidla, aby nedošlo k poškodeniu svietidla.

- Li-ion akumulátory nie je vhodné úplne vybíjať z dôvodu skracovania životnosti akumulátora. Pokiaľ spozorujete výrazný pokles svietivosti na Vašom svietidle, treba dať akumulátor nabíjať.

- Svietidlo disponuje veľkým svetelným výkonom. Pri svietení sa nepozerajte do reflektoru a dbajte na to, aby ste ani iným osobám nesvietili priamo do očí.

Súvisiace produkty

(V rovnakej kategórii je 16 ks ďalších produktov)