LED Čelovka Acebeam H50 3x Samsung LH351D LED

99,00 €
S DPH
Úvodná stránka

Svetelný tok (sila svietenia): 2000 lumenov

Dosah svetla: 137 metrov

Napájanie: 1x 18650 3,7V

Výdrž svietenia maximálny výkon: 2 hod 15 min

Výdrž svietenia minimálny výkon: 16 dní

Farba svetla: Studená biela 6500K

Množstvo

Acebeam H50 je ľahká čelovka s osadenými 3x Samsung LH351D LED s farbou bieleho svetla 6500K, umiestnenými vedľa seba. Skvelé na čelovke je to, že sklíčka (optické šošovky) sú v prevedení TIR optiky. To znamená, že čelovka má široký rozptyl svetla aj do priestoru. Poskytuje uhol svetelného lúča max. 125°, na osvetlenie všetkého v zornom poli používateľa. Acebeam H50 je ideálna voľba pre neskorú nočnú prácu alebo prieskum. Osadená výkonná 3x Samsung LED, poskytuje max. výstup 2000 lúmenov s dosahom svetla 137m. H50 ponúka 3 možnosti svietenia: Svietenie 1x strednová LED, svietenie 2x bočná LED, svietenie všetky 3x LED naraz. V každom momentálnom stave svietenia LED sa dajú ešte navoliť 4 stupne intenzity svietenia: 3%, 23%, 50% a TURBO 100% výkon.+ zábleskový režim SOS. Čelovka môže byť napájaná na 1x Li-ion 18650 3,7V aku. alebo 2x jednoráz. CR123 3V batérie/ 2x nabíjateľné Li-ion 16340 3,7V aku. 1x Li-ion 18650 akumulátor 3,7V (nie je súčasťou balenia) je možné nabíjať priamo v tele čelovky, prostredníctvom rýchleho USB-C portu. Hlava čelovky sa vyznačuje aj výrazným rebrovým chladením, pre dostatočný odvod tepla a kompaktnou veľkosťou. Čelový popruh je elastický a príjemne sa nosí na hlave. Z vnútornej strany je potiahnutý 2x silikonovým pásikom pre perfektné držanie na hlave. Hlavová časť montáže, do ktorej sa vkladá čelovka je vyrobená z gumy. Spodné veko batériovej časti je ploché, takže čelovka dokáže stáť, podobne ako sviečka. Z opačnej strany sa nachádza druhé veko, pod ktorým je ukrytý spomínaný nabíjací USB-C port. Reflektor je vo vyhotovení SMO leštený hladký, pre dokonalý rozptyl svetla do diaľky aj do okolitého priestoru. Telo čelovky je vyhotovené podľa vodeodolného štandardu IP68 a je vyrobené zo zliatiny, tvrdeného leteckého hliníka s eloxovaným antireflexným povrchom Premium Type III. K dispozícii je pre zapnutie/ vypnutie a zmenu režimov svietenia, určený jeden spínač, umiestnený veľmi prakticky na vrchnej časti čelovky. Ovládanie je jednoduché a ľahko prístupné z každej strany. Ak potrebujete extrémne výkonnú čelovku pre poľovné, rybárske či outdoorové aktivity s množstvom režimov svetelného výkonu, potom je Acebeam H50 tou správnou voľbou.

 

Parametre:

 • Použitá LED: 3 x Samsung LH351D LED
 • Farba svetla: Studená biela 6500K
 • Životnosť LED: 50000 hod.
 • Maximálny výstup LED: 2000 lumenov
 • Dosah svetla: 137 metrov
 • Vhodné akumulátory/ batérie: 1x Li-ion 18650 3,6V/ 2x jednorázová CR123A 3V batéria
 • Čelovka má rovnomerne rozptýlený svetelný kužeľ so širším ohniskom
 • Pamäť režimov: Áno
 • Svietidlo má svetelný kužeľ 125°
 • Počet režimov: 6 režim výkonu - TURBO 100%, 50%, 23%, 3%, 0,5%, SOS
 • Povrch reflektora: SMO - Leštený hladký
 • Materiál: Zo zliatin odolného leteckého hliníka Premium Type III hard eloxovaný anti-abrazívny povrch  
 • Farba tela (povrchu) svietidla: Čierna
 • Maximálna výdrž svietenia: 2hod.15min.(max. výkon)
 • Maximálna výdrž svietenia: 16dní. (min. výkon)  
 • Pracovné napätie: 2,6 ~ 6V
 • Odolnosť voči nárazu: Z výšky 1m
 • Vodeodolnosť: Podľa štandardu IP68
 • Doba svietenia, meraná na 1x Li-ion ACEBEAM IMR 18650 3100mAh: TURBO 100% 2000lm (2hod.15min.), 50% 1000lm (2hod.30min.), 23% 450lm (3hod.), 3% 55lm (3hod.30min.), 0,5% 10lm (16dní.), SOS (5hod.)
 • Rozmery: Celková dĺžka: 8,3cm, Priemer hlavy: 3,3cm, Priemer tela: 2,6cm
 • Váha: 62g (bez akumulátora/ batérie)

 

Obsah balenia:

Čelovka, popruh na hlavu, 2x náhradný O-krúžky, nabíjací USB kábel, manuál. Balenie neobsahuje akumulátor/ batériu.

 

Ovládanie svietidla: 

K dispozícii je pre zapnutie/ vypnutie a zmenu svietenia čelovky, určený spínač, umiestnený na vrchnej časti čelovky. Spínač krátko stlačte pre zapnutie/ vypnutie. Vždy, dvojitým rýchlym klikom, meníte svietenie jednotlivých reflektorov: svietenie 1x strednová LED, svietenie 2x bočná LED, svietenie všetky 3x LED naraz. 

Dlhým stlačením a podržaním spínača vo vypnutom stave, čelovku zapnete v ultra-nízkom režime svietenia. 

Uzamknutie spínača čelovky - Podržte spínač stlačený cca 3sek., čelovka sa uzamkne a 3x blikne. Teraz sa nachádza v režime, proti nechcenému zapnutiu, napr. pri prevoze v batožine. 

Zmena intenzity svetla v ktoromkoľvek počte svietenia LED - V zapnutom stave, držte stlačený spínač cca 3sek., režimy výkonu sa začnú cyklicky meniť v poradí: 3%, 23%, 50% a TURBO 100% výkon.

Pre zvolenie zábleskového režimu SOS - 1x rýchlo stlačte spínač + dlhé držanie

 

Nabíjanie: 

Li-ion akumulátor 18650 (nie je súčasťou balenia) sa nabíja priamo v tele čelovky. Odskrutkujte veko z pravej strany tela čelovky, pod ktorým sa nachádza nabíjací USB-C port. Pripojte priložený nabíjací USB-C kábel k čelovke a druhý koniec pripote napr. k USB rozhraniu PC. Začne nabíjanie, signalizované svietením indikačnej LED na čelovke na červeno. Plné nabitie je signalizované zmenou červenej farby na zelenú.  

 

Upozornenie:

Ak tesniace o-krúžky na svietidle javia známky poškodenia, vymeňte ich. Krúžky treba tiež premazávať, aby nedochádzalo k erózii gumy. Pravidelným premazávaním tesniacich o-krúžkov bude vaše svietidlo chránené voči vonkajším vplyvom. Ak svietidlo bliká alebo sa nerozsvieti, môže to byť spôsobené :

- Batérie sú takmer vybité - nabite ich alebo vymeňte.

- Kontakty vo vnútri svietidla sú zanesené - očistite ich a aplikujte Deoxid alebo iný kontaktný prípravok.

- Hlava, telo alebo zadná časť svietidla sú uvoľnené - pridajte lubrikant na tesniace krúžky a dotiahnite pevnú hlavu aj koniec svietidla.

- Batérie vkladajte kladným pólom smerom k hlave svietidla, aby nedošlo k poškodeniu svietidla.

- Li-ion akumulátory nie je vhodné úplne vybíjať z dôvodu skracovania životnosti akumulátora. Pokiaľ spozorujete výrazný pokles svietivosti na Vašom svietidle, treba dať akumulátor nabíjať.

- Svietidlo disponuje veľkým svetelným výkonom. Pri svietení sa nepozerajte do reflektoru a dbajte na to, aby ste ani iným osobám nesvietili priamo do očí. 

Acebeam

Údaje o produkte

Výstupný svetelný výkon
do 2000 lumenov
Dosvit
do 200m

Súvisiace produkty

(V rovnakej kategórii je 16 ks ďalších produktov)