Magnetická montáž pre svietidlo na hlaveň Olight X-WM03

21,90 €
S DPH
Úvodná stránka

Pevnejšia, odolnejšia a kvalitnejšia - taká je nová magnetická montáž od spoločnosti OLIGHT. Magnetická montáž je voliteľným príslušenstvom a je vhodná na upínanie všetkých svietidiel s priemerom tela 23 až 26mm. Montáž sa vyznačuje otočnou skrutkou, ktorou nastavíte vzdialenosť stredového magnetu od kovového predmetu, na ktorý má byť pripevnená - zvyšuje silu prilnavosti.

Množstvo

Nová generácia obľúbenej magnetickej montáže OLIGHT X-WM03. Pevnejšia, odolnejšia a kvalitnejšia - taká je nová magnetická montáž od spoločnosti OLIGHT. Predstavuje novú generáciu montáži svietidiel. Je vylepšenou verziou X-WM02, má zväčšenú magnetickú plochu. Magnetická montáž je voliteľným príslušenstvom a je vhodná na upínanie všetkých svietidiel s priemerom tela 23 až 26mm. X-WM03 je vybavená až 3 silnými pogumovanými magnetmi, vďaka čomu je vylúčené poškrabanie styčnývh plôch. Telo je vyrobené z tvrdej a odolnej zliatiny leteckého hliníka. Montáž sa vyznačuje otočnou skrutkou, ktorou nastavíte vzdialenosť stredového magnetu od kovového predmetu, na ktorý má byť pripevnená - zvyšuje silu prilnavosti magnetu. Dá sa jednoducho dotiahnuť rukou. Je ľahko zmontovateľná aj rozmontovateľná bez použitia náradia. Svietidlo sa do montáže upevní pomocou jednej skrutky, ktorá ide jednoducho zatiahnuť rukou, takže pre používánie montáže neni treba žiadné náradie.

 

Parametre:

  • 3 pogumované extrémne silné neodymové magnety pre pevné a bezpečné uchytenie na hlaveň
  • Magnetická kapacita: 95 Newtonov
  • Pre svietidlá s rozmerom tela: 23 - 26mm 
  • Materiál: Zliatina letecký tvrdebný hliník typ III  
  • Farba: Čierna
  • Rozmery: v 59,7 x š 50,3 x d 50,5mm
  • Váha 118,5g

​Súčástou balenia sú aj 3 silikónové sady vložky s hrúbkou 1,5/ 2,5/ 4mm pre svietidla s priemerom tela 25-27/ 24-25/ 23-24mm.

Súvisiace produkty

(V rovnakej kategórii je 16 ks ďalších produktov)