LED bicyklové svietidlo Olight RN 1500, 1500lm, vstavaný Li-ion aku. 5000mAh, USB-C nabíjateľné

79,90 €
S DPH
Úvodná stránka

Svetelný tok (sila svietenia): 1500 lumenov

Dosah svetla: 164 metrov

Napájanie: vstavaný Li-Ion akumulátor s kapacitou 5000mAh 3,7V

Výdrž svietenia maximálny výkon: 1,6 hod

Výdrž svietenia minimálny výkon: 12,5 hod

Farba svetla: Denná biela

Množstvo

Efektívne predné svetlo na bicykel Olight RN 1500, ponúka maximálny svetelný výkon 1500lm a dosah svetla 164m. Osadená je výkonná Luminus SST-40 LED v dennom odtieni svetla. Na 100% režim svietenia, dokáže nepretržite pracovať 1,6hod. Ponúka 3 svetelné režimy. 100%, 50%, 20% + 2 zábleskové režimy Pomalé blikanie, Rýchle blikanie. Je vybavené moderným nabíjacím USB-C portom, ktoré podporuje rýchle nabíjanie prúdom, čo efektívne skracuje čas nabíjania. Tvrdená antireflexná šošovka s TIR optikou (osvetlovanie širokého priestoru), chráni reflektor a posúva svetelný lúč smerom dole, aby nedošlo k oslepeniu prichádzajúcich motoristov alebo chodcov, čo zvyšuje bezpečnosť nočnej jazdy na ceste. Poskytuje rovnomerný lúč svetla, nielen pred sebou, ale aj do diaľky a okolitého priestoru. Z vrchnej strany tela svietidla, v spínači sa nachádza ľahko čítateľný indikátor aktuálneho stavu vybitia vstavaného Li-ion akumulátora s kapacitou 5000mAh 3,7V. V pohotovostnom režime (vypnutý stav), krátkym stlačením vypínača, automaticky farebne zobrazíte aktuálny stav vybitia vstavaného Li-ion akumulátora v RN 1500 na 3 sek.: Zelená farba 100-21%, Červená farba 20%-11%, Červená farba Blikanie 10%-1%. Olight RN 1500 je navrhnutý s integrovaným plastovým úchytom, kompatibilným s Garmin držiakmi, je možné svietidlo pevne namontovať napr. pod GoPro kameru. Telo je vyrobené zo zliatiny tvrdeného leteckého hliníka. So vstavaným Li-ion akumulátorom váži iba 172g. Systém vnútorných tesnení, poskytuje odolnosť voči vode na úrovni štandardu IPX7. Odoláva nárazom z výšky 1m. Je to vhodné bicyklové svietidlo na mestské jazdenie a každodenné dochádzanie do práce.

 

Parametre:

 • Použitá LED: 1x Luminus SST-40 LED
 • Farba svetla: Denná biela
 • Životnosť LED: 50000 hod.
 • Maximálny výstup LED: 1500 lumenov
 • Dosah svetla: 164 metrov 
 • Vhodné akumulátory/ batérie: Vstavaný Li-Ion akumulátor 5000mAh 3,7V
 • Špeciálne tvarovaná TIR optika, vytvára svetelný kužeľ, kombinujúci široké periférne osvetlenie priestoru
 • Počet režimov: 5 Režimov - 100%, 50%, 20%, Pomalé blikanie, Rýchle blikanie
 • Pamäť režimov: Áno
 • Povrch reflektora: SMO hladký leštený
 • Svietidlo sa do držiaka uchytáva pomocou rýchloupínacieho mechanizmu typu GARMIN, ktorý svietidlo umožňuje sňať behom okamihu a rovnako rýchlo ho opäť bezpečne nasadiť
 • Pogumovaná konštrukcia objímky držiaku, zaisťuje pevné a bezpečné uchytenie svietidla na riadidlá bicykla
 • Materiál: Zo zliatin odolného leteckého hliníka A6061-T6
 • Farba tela (povrchu) svietidla: Čierna
 • Maximálna výdrž svietenia: 1,6hod. (max. výkon)  
 • Maximálna výdrž svietenia: 12,5hod. (min. výkon) 
 • Odolnosť voči nárazu: Z výšky 1m
 • Vodeodolnosť: Podľa štandardu IPX-7
 • Doba svietenia: 100% (1500lm-1,6hod.), 50% (750lm-4hod.), 20% (300lm-12,5hod.)
 • Rozmery: 10,7 x 3,1cm
 • Váha: 172g (so vstavaným akumulátorom) 

 

Obsah balenia:

Svietidlo s integrovaným 1x Li-ion akumulátorom 5000mAh 3,7V, plastový držiak na riadidlá, nabíjací USB-C kábel, plastový držiak GoPro/ Garmin, 4x vymedzovací silikónový pásik do držiaku na riadidlá (podľa šírky riadidiel), 3mm šesťhranný kľúč, manuál.

 

Ovládanie svietidla:

Pre zapnutie, či vypnutie podržte tlačidlo na svietidle, stlačené zhruba 2sek. Režimy výkonu 20%, 50%, 100%, môžete kedykoľvek počas prevádzky prepínať, krátkym stlačením tlačidla (cyklicky sa stláčaniami prepínajú).

Pomalé blikanie je možné aktivovať v zapnutom stave, 2x rýchlym stlačením tlačidla po sebe. Následným stlačením 1x tlačidla, aktivujete zábleskový režim Rýchle blikanie. 2x rýchlym stlačením tlačidla po sebe, sa svietidlo vráti do režimu Svietenia 25%.

Indikácia stavu akumulátora a jeho nízku kapacitu, elektronika oznámi zmenou farby LED podsvietenia tlačidla, v pohotovostnom režime (vypnutý stav). Krátkym stlačením spínača, automaticky farebne zobrazíte aktuálny stav vybitia vstavaného Li-ion akumulátora v RN 1500 na 3 sek.: Zelená farba 100-21%, Červená farba 20%-11%, Červená farba Blikanie 10%-1%.

 

Nabíjanie:

Odklopte gumenú krytku USB-C konektora na zadnej strane svietidla a pomocou priloženého USB-C kábla ho zapojte napr. do USB počítača, sieťového USB adaptéra alebo USB adaptéra do auta. Na nabíjanie je možné prípadne použiť aj ľubovoľnú nabíjačku na mobilný telefón s USB-C konektorom.

Počas nabíjania pomaly bliká indikačná LED v spínači na červeno. Pri plnom nabití, svieti indikačná LED trvale na zeleno. Osadený Li-ion akumulátor, netrpí pamäťovým efektom, takže je možné svetlo kedykoľvek nabíjať. Po nabití a vybratí napájacieho kábla, nezabudnite dôkladne utesniť krytku USB-C konektora.

 

Upozornenie:

Ak svietidlo bliká alebo sa nerozsvieti, môže to byť spôsobené :

- Batérie sú takmer vybité - nabite ich.

- Li-ion akumulátory nie je vhodné úplne vybíjať z dôvodu skracovania životnosti akumulátora. Pokiaľ spozorujete výrazný pokles svietivosti na Vašom svietidle, treba dať akumulátor nabíjať.

- Svietidlo disponuje veľkým svetelným výkonom. Pri svietení sa nepozerajte do reflektoru a dbajte na to, aby ste ani iným osobám nesvietili priamo do očí. 

Údaje o produkte

Výstupný svetelný výkon
do 2000 lumenov
Dosvit
do 200m

Súvisiace produkty

(V rovnakej kategórii je 16 ks ďalších produktov)