o ExtremeLights

extremelights.sk je internetový ochod, špecializujúci sa na značkové “highpower” led svietidlá, čelové svietidlá a príslušenstvo k nim (baterky, nabíjačky, držiaky na zbraň, púzdra…), ale aj na všetko, čo potrebuje človek na prežitie do lesa- stany, spacáky,nože a podobne.
Dovážame a orientujeme sa predovšetkým na univerzálne zoomovacie “flood to throw” svietidlá. Ručné a čelové svietidlá, ktoré u nás ponúkame, skúšame priamo v teréne. Venujeme sa prieskumným a vyhľadávacím akciám, pri ktorých priamo testujeme výdrž a dosvit svietidiel, odolnosť voči vode, pádu, ako rýchlo sa zohrievajú a ako sú vhodné na ten ktorý účel.

Vyhľadávame staré bane, štôlne, katakomby, bunkre, pivnice a podobne. Podľa starých máp a podľa informácii pamätníkov sa snažíme objavovať staré a zabudnuté miesta a priestory. Práve pri týchto nie vždy bezpečných akciách sa nám stávajú čelové a ručné svietidlá, ktoré vám tu ponúkame jednými z najpotrebnejším pomocníkom pri práci. Posúďte s nami ako jednotlivé modely, ktoré ponúkame pracujú a aký majú výkon.

Prajeme šťastnú ruku pri výbere.

Extremelights Team

[box border=”full”]

V cene produktov na tomto e-shope je zarátaný aj tzv. “recyklačný poplatok”. Podľa zákona o odpadoch (223/2011 Z.z.) sme zapojení do kolektívneho systému predajcov a dovozcov elektro spotrebičov podľa európskej smernice RoHS a nakladanie s elektroodpadom nám zabezpečuje spoločnosť Ekolamp.

Sme zapísaní v registri Ministerstva životného prostredia a v registri Recyklačného fondu SR. Sme platcami DPH.[/box]

Ak nájdete na našom e-shope chybu, či nesprávne technické údaje, upozornite nás prosím. Parametre, dáta a charakteristiky produktov na tomto e-shope sú uvedené na základe informácií, poskytnutých výrobcom.